Appartement te koop: Populierstraat 35, Duivendrecht
KopenOuder-AmstelAppartementenPopulierstraat 35

Populierstraat 35

Duivendrecht, Ouder-Amstel

€ 849.500
Buurt Duivendrecht, DuivendrechtBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 183m²
183m² woonoppervlakte
PLUS op 156m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een dorpse omgeving

Dit appartement aan de Populierstraat in Duivendrecht is met 183 m² flink van formaat. Het bouwjaar 1950 en energielabel D geven aan dat er mogelijk nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €849.500 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van appartementen in Ouder-Amstel.

De buurt: Duivendrecht

Duivendrecht voelt als een dorp tussen de steden, met een hechte gemeenschap. Op basis van één beoordeling geven bewoners de buurt een 8,13. Een bewoner zegt: "Over het algemeen een heel kindvriendelijke buurt. Het wordt niet vaak gewaardeerd als er laat nog lawaai wordt gemaakt." De buurt Duivendrecht telt ruim 5500 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit. Ook Albert Heijn en Jumbo zijn op loopafstand. Kinderen gaan naar een van de basisscholen in de buurt, zoals de A. Bekemaschool of OBS De Grote Beer, beide op een paar minuten lopen. De gemeente Ouder-Amstel biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarsland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 849.500
Prijs per m²€ 4.642
Woonoppervlakte183m²
Perceeloppervlakte261m²
Bouwjaar1950
EnergielabelD
BuurtDuivendrecht
WijkWijk 00
GemeenteOuder-Amstel

Locatie

Populierstraat 35, Duivendrecht

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
Patricia
05-08-2023
Een dorp tussen steden

Over het algemeen een heel kindvriendelijke buurt. Het wordt niet vaak gewaardeerd als er laat nog lawaai wordt gemaakt omdat de meeste mensen moeten werken en/of kinderen hebben die vroeg op moeten staan. Hou daar rekening mee want als je van een feestje houdt is Duivendrecht misschien niet jouw plek. Het is een dorp, gelegen tussen o.a. Diemen en Amsterdam Zuidoost. Veel mensen zijn er zelf opgegroeid en kennen elkaar. Er heerst samenhorigheid en vaak wordt er op het dorpsplein een babbeltje gemaakt met buren. De meeste kinderen gaan naar één vd twee basisscholen die Duivendrecht rijk is. Dat maakt het makkelijk en prettig om speelafspraakjes te maken omdat bijna alle vriendjes in Duivendrecht wonen. Doordat de metro dichtbij stopt èn er een bus rijdt door het dorp is Duivendrecht met het ov prima te bereiken. Op het Duivendrecht station kan je zelfs de trein pakken. Het dorp heeft o.a. een supermarkt, drogist, sigarenwinkel en eetgelegenheden. Voor winkelen kan je het beste uitwijken naar één vd winkelcentra in de omliggende gemeenten. Je kan winkelen in de Amsterdamse Poort in Zuidoost, Diemen Centrum en Oostpoort in Amsterdam Oost. Een fijn, rustig dorp waar je van moet houden.

Buurt statistieken

Gegevens uit Duivendrecht