Appartement te koop: Rijksstraatweg 133E, Twello
KopenVoorstAppartementenRijksstraatweg 133E

Rijksstraatweg 133E

Twello-Noord, Voorst

€ 535.000
Buurt Twello-Noord, TwelloBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 402m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Rijksstraatweg in Twello voelt meteen ruim en licht. Met 109 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel B is het een comfortabele woning. Het bouwjaar 1995 betekent dat het goed onderhouden is. De vraagprijs van €535.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en de ligging. Bekijk ook de appartementen in Voorst voor een idee van het aanbod.

Twello-Noord: een groene, rustige wijk

Twello-Noord is een rustige buurt met veel groen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen, maar dit appartement biedt een fijn alternatief. De buurt heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een gemengde buurt is met veel gezinnen en ouderen. De buurt Twello-Noord is een prettige plek om te wonen.

Dagelijkse boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn en Aldi, beide op een paar minuten lopen. Ook de Jumbo en Dekamarkt zijn dichtbij. Voor kinderen zijn er scholen zoals Veluws College Twello (voortgezet onderwijs) op loopafstand, en basisscholen De Wingerd en De Kleine Wereld op korte fietsafstand. De gemeente Voorst biedt een fijne mix van rust en bereikbaarheid.

Aangeboden via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van den Belt Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 535.000
Prijs per m²€ 4.908
Woonoppervlakte109m²
Perceeloppervlakte2075m²
Bouwjaar1995
EnergielabelB
BuurtTwello-Noord
WijkTwello-Nijbroek
GemeenteVoorst

Locatie

Rijksstraatweg 133E, Twello

Buurt statistieken

Gegevens uit Twello-Noord

Inwoners2.050
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpsstraat 28
402m
Aldi
Duistervoordseweg 22
407m
Jumbo
Michiel de Ruyterstraat 101
623m

Scholen

31 binnen 5 km

Veluws College Twello
Voortgezet onderwijs · 375 leerlingen
331m
De Wingerd
Basisonderwijs · 207 leerlingen
684m
De Kleine Wereld
Basisonderwijs · 172 leerlingen
835m

Veelgestelde vragen

Over Rijksstraatweg 133E, Twello

Welk energielabel heeft Rijksstraatweg 133E?

De woning aan Rijksstraatweg 133E in Twello heeft energielabel B.

Is €535.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €535.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Twello, maar de woning is met 109 m² en energielabel B ook ruim en zuinig. Het bouwjaar 1995 betekent dat het goed onderhouden is. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking. Vergelijk met andere appartementen in de buurt om een goed beeld te krijgen.

Hoe is de bereikbaarheid van Twello-Noord?

Twello-Noord is goed bereikbaar. Het treinstation ligt op 0,9 km afstand, dus op loopafstand. De buurt is rustig en groen, maar voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij. De auto is handig voor grotere afstanden, maar de meeste dagelijkse dingen kun je lopend of fietsend doen.

Wat voor soort buurt is Twello-Noord?

Twello-Noord is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen zowel gezinnen als ouderen. De buurt heeft een dorps karakter en is niet erg stedelijk (stedelijkheidsklasse 4). Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit. Voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een park zijn op loop- of fietsafstand.

Zijn er scholen in de buurt van dit appartement?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Veluws College Twello (voortgezet onderwijs) ligt op 331 meter. Basisscholen zoals De Wingerd (684 m), De Kleine Wereld (835 m) en Openbare Basisschool de Hietweide (845 m) zijn ook dichtbij. Ideaal voor gezinnen met schoolgaande kinderen.

Hoe is het energielabel B van deze woning?

Energielabel B betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. Het bouwjaar 1995 zorgt voor goede isolatie en een efficiënte verwarming. Het is een comfortabele woning om in te wonen, zonder extreme stookkosten.