Appartement te koop: Rijnhavenkade 234, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenRijnhavenkade 234

Rijnhavenkade 234

Katendrecht, Rotterdam

€ 2.350.000
Buurt Katendrecht, RotterdamBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 238m²
153% groter dan gemiddeld in de buurt
Jumbo op 216m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een nieuwbouwcomplex

Dit appartement aan de Rijnhavenkade in Rotterdam is een nieuwbouwappartement uit 2024 met 238 m² woonoppervlak. Het biedt een moderne en ruime woonomgeving. De vraagprijs van €2.350.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de nieuwbouwstatus. Bekijk ook andere appartementen in Rotterdam voor een vergelijking.

Katendrecht: een bruisende buurt

Katendrecht is een levendige buurt met een mix van oud en nieuw. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner de buurt een 9,5 en zegt: "Ik vindt me buurt wel goed en gezzellig iedereen kent elkaar en altijd klaar voor een gesprek." De buurt telt ruim 7000 inwoners, met een relatief jonge bevolking: veel 25- tot 45-jarigen. De buurt Katendrecht heeft een hoge stedelijkheidsgraad, met veel voorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op twee straten verder, of bij Albert Heijn om de hoek. Ook zijn er scholen dichtbij: Young Rotterdam vmbo en De Passie Rotterdam liggen op loopafstand. De gemeente Rotterdam biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen, van parken tot restaurants.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kolpa van der Hoek Oostvoorne aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.350.000
Prijs per m²€ 9.874
Woonoppervlakte238m²
Perceeloppervlakte8420m²
Bouwjaar2024
BuurtKatendrecht
WijkFeijenoord
GemeenteRotterdam

Locatie

Rijnhavenkade 234, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.5
Nigel
30-11-2025
Fris

Ik vindt me buurt wel goed en gezzellig iedereen kent elkaar en altijd klaar voor een gesprek

Buurt statistieken

Gegevens uit Katendrecht

Inwoners7.045
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Katendrecht

Woningvoorraad3.284
Gem. WOZ-waarde€ 414.000
Koopwoningen31%
Huurwoningen69%

Supermarkten

94 binnen 5 km

Jumbo
Hillelaan 77A
216m
Albert Heijn
Otto Reuchlinweg 968
445m
Lidl
Paul Krugerstraat 220-222
512m

Scholen

203 binnen 5 km

Young Rotterdam vmbo
Voortgezet onderwijs · 462 leerlingen
121m
De Passie Rotterdam
Voortgezet onderwijs · 758 leerlingen
161m
OBS Nelson Mandela
Basisonderwijs · 262 leerlingen
528m

Veelgestelde vragen

Over Rijnhavenkade 234, Rotterdam

Is de prijs van €2.350.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt fors boven het buurtgemiddelde van €620.400, maar dat komt doordat dit appartement met 238 m² veel groter is dan de gemiddelde woning in Katendrecht (94 m²). Nieuwbouwappartementen van dit formaat zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor een luxe woning in deze categorie.

Hoe is de buurt Katendrecht om in te wonen?

Katendrecht wordt door bewoners als gezellig en sociaal ervaren. Een bewoner noemt het 'fris' en zegt dat iedereen elkaar kent. De buurt heeft veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en restaurants. Het is een stedelijke omgeving met een mix van jonge gezinnen en alleenstaanden.