Appartement te koop: Rijnlandlaan 243, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenRijnlandlaan 243

Rijnlandlaan 243

Schipluidenbuurt, Amsterdam

€ 620.000
Buurt Schipluidenbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AH to go op 329m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuwbouwwoning in de Schipluidenbuurt

Dit appartement in de Schipluidenbuurt is een nieuwbouwwoning met een energielabel A+++. Het is een van de weinige koopwoningen in de buurt, waar het overgrote deel uit huurwoningen bestaat. Met een vraagprijs van €620.000 is het een marktconform aanbod, zeker gezien de gemiddelde prijs per vierkante meter in de buurt rond de €9.579 ligt. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

De buurt: Schipluidenbuurt

De Schipluidenbuurt is een stedelijke buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een jonge bevolking. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor een zeer sterk stedelijk gebied. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een levendige wijk zien. Meer over de buurt Schipluidenbuurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl om de hoek of de Albert Heijn twee straten verder. Ook is er een AH to go naast de deur. In de buurt zijn diverse scholen, zoals de Professor H. Burgerschool en Kentalis Signis SOVSO, beide op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaar in Amsterdam B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 620.000
Prijs per m²€ 8.158
Woonoppervlakte76m²
Perceeloppervlakte1340m²
Bouwjaar2025
EnergielabelA+++
BuurtSchipluidenbuurt
WijkWestlandgracht
GemeenteAmsterdam

Locatie

Rijnlandlaan 243, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Schipluidenbuurt

Inwoners1.625
Mannen47%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Schipluidenbuurt

Woningvoorraad1.128
Gem. WOZ-waarde€ 292.000
Koopwoningen5%
Huurwoningen95%

Supermarkten

136 binnen 5 km

AH to go
Cornelis Lelylaan 35
329m
Lidl
August Allebeplein 269
644m
Albert Heijn
August Allebéplein 12
683m

Scholen

180 binnen 5 km

Professor H. Burgerschool
Speciaal onderwijs · 66 leerlingen
238m
Kentalis Signis SOVSO
Speciaal onderwijs · 107 leerlingen
272m
Kentalis Signis TOS Amsterdam
Speciaal onderwijs · 175 leerlingen
328m

Veelgestelde vragen

Over Rijnlandlaan 243, Amsterdam

Welk energielabel heeft Rijnlandlaan 243?

De woning aan Rijnlandlaan 243 in Amsterdam heeft energielabel A+++.

Is €620.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €620.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs van €574.400 in de buurt, maar wel boven de minimumprijs van €385.000. De gemiddelde prijs per m² is €9.579, wat voor een nieuwbouwappartement van 76 m² redelijk is. Het is een marktconforme prijs.

Hoeveel koopwoningen zijn er in de Schipluidenbuurt?

In de Schipluidenbuurt is slechts 5% van de woningen koop. Er staan momenteel 4 koopwoningen te koop, waarvan dit appartement er één is. De buurt bestaat voornamelijk uit huurwoningen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+++, het hoogste niveau. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten. In de buurt heeft 91,7% van de woningen label A of hoger, dus dit past in het straatje.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,1 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. De buurt is zeer stedelijk met een hoge dichtheid, dus er zijn ook bus- en tramhaltes in de buurt.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten op loopafstand, zoals Lidl en Albert Heijn. Ook zijn er scholen, een huisartsenpraktijk en een park op 0,4 km. De buurt heeft een hoge voorzieningendichtheid.

Hoe veilig is de Schipluidenbuurt?

In de buurt zijn 82 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een zeer stedelijk gebied. Het is een levendige buurt met veel jonge bewoners.

Makelaar in Amsterdam B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 5 bronnen