Appartement te koop: Rijswijkstraat 21, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenRijswijkstraat 21

Rijswijkstraat 21

Delflandpleinbuurt-West, Amsterdam

€ 460.000
Buurt Delflandpleinbuurt-West, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 13m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
47% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Amsterdam-West

Dit appartement aan de Rijswijkstraat ademt de sfeer van de jaren zestig, met een energielabel B dat aangeeft dat het redelijk zuinig is. Met 80 vierkante meter woonoppervlak is het een fijne basis in de stad. De vraagprijs van €460.000 is marktconform voor een appartementen in Amsterdam van dit formaat.

De buurt: Delflandpleinbuurt-West

De buurt Delflandpleinbuurt-West is een levendige wijk met veel voorzieningen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 7,09. Een bewoner zegt: "Te veel drugs verslaafde zwervers die mensen lastig vallen." Een ander noemt het "Nieuw en oud". De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen tussen 25 en 45 jaar.

Het leven in de straat

De dagelijkse boodschappen doe je om de hoek bij Albert Heijn (13 meter) of Lidl (93 meter). Voor kinderen is er Brede school Fiep Westendorp op loopafstand (163 meter) en voortgezet onderwijs zoals Lumion (514 meter). De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hoen Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 460.000
Prijs per m²€ 5.750
Woonoppervlakte80m²
Perceeloppervlakte2298m²
Bouwjaar1961
EnergielabelB
BuurtDelflandpleinbuurt-West
WijkWestlandgracht
GemeenteAmsterdam

Locatie

Rijswijkstraat 21, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.3
Kha
01-01-2026
Slecht en goed

Te veel drugs verslaafde zwervers die mensen lastig vallen.

6.9
K
08-12-2024
Nieuw en oud

.

Buurt statistieken

Gegevens uit Delflandpleinbuurt-West

Inwoners4.775
Mannen51%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Delflandpleinbuurt-West

Woningvoorraad2.921
Gem. WOZ-waarde€ 312.000
Koopwoningen10%
Huurwoningen90%

Supermarkten

136 binnen 5 km

Albert Heijn
Delflandplein 31
13m
Lidl
Delflandplein 196
93m
Albert Heijn
Rietwijkerstraat 22-24
626m

Scholen

177 binnen 5 km

Brede school Fiep Westendorp
Basisonderwijs · 350 leerlingen
163m
Tobiasschool VMBO (Tussenvoorziening)
Voortgezet onderwijs · 193 leerlingen
426m
SBO Tobiasschool
Speciaal onderwijs · 62 leerlingen
426m

Veelgestelde vragen

Over Rijswijkstraat 21, Amsterdam

Welk energielabel heeft Rijswijkstraat 21?

De woning aan Rijswijkstraat 21 in Amsterdam heeft energielabel B.

Is €460.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €460.000 ligt iets boven de gemiddelde verkoopprijs van €447.917 in de buurt, maar onder de gemiddelde vraagprijs van €477.500. Het is een marktconforme prijs voor een appartement van 80 m² met energielabel B in Amsterdam-West.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het treinstation ligt op 1,7 kilometer afstand, dus op loopafstand of een korte fietsrit. De buurt is zeer stedelijk met een omgevingsadressendichtheid van 5432, wat betekent dat alles dichtbij is.

Wat voor soort buurt is Delflandpleinbuurt-West?

Het is een dichtbevolkte stadswijk met veel eenpersoonshuishoudens (2240) en jonge mensen. De meeste woningen zijn appartementen, gebouwd tussen 1945 en 1970. Er zijn veel voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Brede school Fiep Westendorp (basisonderwijs) zit op 163 meter, en Lumion (voortgezet onderwijs) op 514 meter. Ook is er een kinderdagverblijf op 300 meter.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 405 misdrijven geregistreerd, maar een bewoner meldt overlast van drugsverslaafde zwervers.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat het appartement redelijk zuinig is. In de buurt heeft 70% van de koopwoningen label A, dus dit is iets minder zuinig dan gemiddeld, maar nog steeds goed.

Hoen Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Hoen Makelaars
huispedia.nl
Bekijk
Hoen Makelaars
funda.nl
Bekijk