Appartement te koop: Rood-Wit A.-straat 2, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenRood-Wit A.-straat 2

Rood-Wit A.-straat 2

Elzenhagen-Zuid, Amsterdam

€ 780.000
Buurt Elzenhagen-Zuid, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 122m²
40% groter dan gemiddeld in de buurt
AH to go op 383m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in Amsterdam-Noord

Dit appartement aan de Rood-Wit A.-straat in Amsterdam-Noord is een van de weinige koopwoningen in de buurt Elzenhagen-Zuid. De advertentie vermeldt geen bouwjaar. Daardoor is niet bekend hoe oud de woning precies is. Met energielabel A++ is het een van de zuinigste woningen in de buurt. De vraagprijs van €780.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van appartementen in Amsterdam.

Buurt Elzenhagen-Zuid

Elzenhagen-Zuid is een stedelijke buurt in Amsterdam-Noord met een hoge bevolkingsdichtheid. De meeste woningen zijn appartementen, en alle koopwoningen in de buurt hebben energielabel A. De buurt telt veel jonge alleenstaanden en weinig gezinnen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus een beeld van bewonerservaringen ontbreekt. Meer over de buurt Elzenhagen-Zuid.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de AH to go op 383 meter, of bij Jumbo en Lidl op 753 meter. Kindercampus Mokum (basisonderwijs) zit op 268 meter, en de middelbare school Bredero op 315 meter. Ook abbs Elzenhagen (basisonderwijs) is dichtbij, op 378 meter. Het treinstation ligt op 4,9 km, maar de buurt is goed ontsloten. Meer over de gemeente Amsterdam.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van de Steege Projectmakelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 780.000
Prijs per m²€ 6.393
Woonoppervlakte122m²
EnergielabelA++
GemeenteAmsterdam

Locatie

Rood-Wit A.-straat 2, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Elzenhagen-Zuid

Inwoners1.625
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Elzenhagen-Zuid

Woningvoorraad1.189
Gem. WOZ-waarde€ 214.000
Koopwoningen0%
Huurwoningen100%

Supermarkten

76 binnen 5 km

AH to go
Termini 25
383m
Jumbo
Buikslotermeerplein 52
753m
Lidl
Buikslotermeerplein 121c
753m

Scholen

101 binnen 5 km

Kindercampus Mokum
Basisonderwijs · 105 leerlingen
268m
Bredero
Voortgezet onderwijs · 497 leerlingen
315m
abbs Elzenhagen
Basisonderwijs · 403 leerlingen
378m

Veelgestelde vragen

Over Rood-Wit A.-straat 2, Amsterdam

Welk energielabel heeft Rood-Wit A.-straat 2?

De woning aan Rood-Wit A.-straat 2 in Amsterdam heeft energielabel A++.

Is €780.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €780.000 is aan de hoge kant, maar er zijn geen vergelijkbare koopwoningen in de buurt om direct mee te vergelijken. In Elzenhagen-Zuid zijn de afgelopen periode geen koopappartementen verkocht, dus een marktconforme prijs is lastig te bepalen. Het energielabel A++ en het ruime oppervlak van 122 m² kunnen de prijs wel rechtvaardigen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A++, het zuinigste label dat er is. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is en de stookkosten naar verwachting laag zijn. In de hele buurt hebben alle koopwoningen energielabel A, dus dit appartement steekt daar nog bovenuit.

Hoe is de buurt Elzenhagen-Zuid om in te wonen?

Elzenhagen-Zuid is een zeer stedelijke buurt met veel jonge alleenstaanden. Er zijn weinig gezinnen met kinderen. De buurt heeft een hoge bevolkingsdichtheid en veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten en scholen. Het aantal misdrijven is met 206 relatief hoog, maar dat past bij een stedelijke omgeving.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten en scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt is AH to go op 383 meter, gevolgd door Jumbo en Lidl op 753 meter. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Kindercampus Mokum (268 meter) en abbs Elzenhagen (378 meter), en middelbare scholen zoals Bredero (315 meter).

Waarom staat het bouwjaar niet in de advertentie?

Van de Steege Projectmakelaars heeft op Funda alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het bouwjaar staat niet in de advertentie. Daardoor is niet bekend hoe oud de woning precies is.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 4,9 km afstand. Dat is relatief ver, maar de buurt is goed ontsloten met bus en tram. De exacte reistijd hangt af van de bestemming.

Van de Steege Projectmakelaars
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Elzenhagen-Zuid

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appRood-Wit A.-straat 2, Amsterdam
Bekijk