Appartement te huur: Ruysdaelkade 113-1, Amsterdam
HurenAmsterdamAppartementenRuysdaelkade 113-1

Ruysdaelkade 113-1

Hercules Seghersbuurt, Amsterdam

€ 2.500 p.m.
Buurt Hercules Seghersbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Coop op 215m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
50% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een energielabel A+++ appartement in de Pijp

Dit appartement aan de Ruysdaelkade combineert een 19e-eeuwse uitstraling met een uitzonderlijk energielabel A+++. Met 49 m² woonoppervlak is het compact, maar de ligging in de Oude Pijp maakt het een aantrekkelijke optie. De huurprijs van €2.500 ligt 22% onder het buurtgemiddelde van €3.200, wat het een scherpe prijs maakt voor deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

De buurt: Hercules Seghersbuurt

De Hercules Seghersbuurt is een levendige buurt in de Pijp, met veel jonge bewoners en een hoge dichtheid aan voorzieningen. De buurt telt 2.535 inwoners, waarvan de helft tussen de 25 en 45 jaar oud. Er zijn geen reviews van bewoners beschikbaar, maar de cijfers laten een dynamische wijk zien. Lees meer over de buurt Hercules Seghersbuurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen heb je de Coop om de hoek (215 m) en de Jumbo twee straten verder (277 m). Ook de Dirk en Albert Heijn zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Basisschool Oscar Carré (429 m) en voortgezet onderwijs zoals het Montessori Lyceum Amsterdam (150 m). De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid netwerk aan voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Visch & van Zeggelaar op Funda en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.500 p.m.
Prijs per m²€ 51 p.m.
Woonoppervlakte49m²
Perceeloppervlakte106m²
Bouwjaar1890
EnergielabelA+++
BuurtHercules Seghersbuurt
WijkOude Pijp
GemeenteAmsterdam

Locatie

Ruysdaelkade 113-1, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Hercules Seghersbuurt

Inwoners2.535
Mannen50%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Hercules Seghersbuurt

Woningvoorraad1.686
Gem. WOZ-waarde€ 496.000
Koopwoningen17%
Huurwoningen83%

Supermarkten

152 binnen 5 km

Coop
Eerste Jan Steenstraat 53
215m
Jumbo
Ferdinand Bolstraat 89B
277m
Dirk
Marie Heinekenplein 25
401m

Scholen

202 binnen 5 km

Montessori Lyceum Amsterdam - Hoofdlocatie
Voortgezet onderwijs · 875 leerlingen
150m
Sweelinck College
Voortgezet onderwijs · 353 leerlingen
353m
Basisschool Oscar Carré
Basisonderwijs · 343 leerlingen
429m

Veelgestelde vragen

Over Ruysdaelkade 113-1, Amsterdam

Welk energielabel heeft Ruysdaelkade 113-1?

De woning aan Ruysdaelkade 113-1 in Amsterdam heeft energielabel A+++.

Is €2.500 een eerlijke prijs voor dit appartement?

De huurprijs van €2.500 ligt 22% onder het buurtgemiddelde van €3.200. Het woonoppervlak is met 49 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 71 m². De prijs per vierkante meter is daarmee relatief gunstig, zeker gezien het energielabel A+++.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in de Hercules Seghersbuurt worden gemiddeld in 13 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, wat wijst op een actieve huurmarkt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+++, het best mogelijke label. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten als gevolg.