Appartement te koop: Sauterneslaan 10E, Maastricht
KopenMaastrichtAppartementenSauterneslaan 10E

Sauterneslaan 10E

Campagne, Maastricht

€ 299.760
Buurt Campagne, MaastrichtBekijk buurt
Populaire buurt voor senioren
45% van de bewoners is 65+
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Appartement in Campagne, Maastricht

Dit appartement aan de Sauterneslaan in Maastricht ademt de rust van een groene, ruime buurt. Met 79 vierkante meter woonoppervlak is het een fijne basis. De woning uit 1979 heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening mag houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €299.760 is marktconform vergeleken met andere appartementen in Maastricht.

Campagne

Campagne is een rustige, groene buurt in het zuidwesten van Maastricht, met veel oudere bewoners en een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,8. De buurt telt 1.260 inwoners en heeft een gevarieerde woningvoorraad, waarvan 58% eengezinswoningen. De buurt Campagne staat bekend om zijn ruime opzet en nabijheid van parken. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de PLUS om de hoek (855 meter) of bij Albert Heijn (898 meter). Voor de kinderen is er de Emile Wesly Basisschool op 551 meter lopen, of de grotere Basisschool J.F.Kennedy op 878 meter. Het Bonnefanten College voor voortgezet onderwijs ligt op 1.025 meter. De gemeente Maastricht biedt verder alle stedelijke voorzieningen op korte afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Tijs & Cyril Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 299.760
Prijs per m²€ 3.794
Woonoppervlakte79m²
Perceeloppervlakte13440m²
Bouwjaar1979
EnergielabelE
BuurtCampagne
WijkBuitenwijk Zuidwest
GemeenteMaastricht

Locatie

Sauterneslaan 10E, Maastricht

Buurt statistieken

Gegevens uit Campagne

Inwoners1.260
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Campagne

Woningvoorraad619
Gem. WOZ-waarde€ 460.000
Koopwoningen66%
Huurwoningen33%

Supermarkten

31 binnen 5 km

PLUS
Keurmeestersdreef 111-A
855m
Albert Heijn
Tongerseweg 57A02
898m
Lidl
Herculeshof 37
1046m

Scholen

39 binnen 5 km

Emile Wesly Basisschool
Basisonderwijs · 53 leerlingen
551m
Basisschool J.F.Kennedy
Basisonderwijs · 420 leerlingen
878m
Bonnefanten College
Voortgezet onderwijs · 924 leerlingen
1025m

Veelgestelde vragen

Over Sauterneslaan 10E, Maastricht

Welk energielabel heeft Sauterneslaan 10E?

De woning aan Sauterneslaan 10E in Maastricht heeft energielabel E.

Is €299.760 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €299.760 ligt iets onder de gemiddelde vraagprijs in Campagne (€326.587) en boven de mediaan (€269.880). De gemiddelde prijs per vierkante meter in de buurt is €3.527, wat voor dit appartement van 79 m² neerkomt op €3.795 per m². Dat is iets hoger dan het buurtgemiddelde, maar de woning is marktconform geprijsd gezien de ligging en staat.

Wat betekent energielabel E voor mijn maandlasten?

Energielabel E duidt op een matige isolatie en een relatief hoog energieverbruik. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger uitvallen dan bij een woning met label A of B. In Campagne heeft 66,7% van de woningen een label D of lager, dus dit is niet uitzonderlijk voor de buurt.

Hoe is de buurt Campagne om in te wonen?

Campagne is een rustige, groene buurt met veel 65-plussers (565 van de 1.260 inwoners). Er zijn relatief weinig kinderen (105 onder 15 jaar). De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer (28 misdrijven) en een park of plantsoen op 300 meter afstand. Het is een fijne plek voor wie van rust en ruimte houdt, met voorzieningen als supermarkten en scholen op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt van de Sauterneslaan?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Emile Wesly Basisschool op 551 meter, gevolgd door Basisschool J.F.Kennedy op 878 meter. Voor voortgezet onderwijs is Bonnefanten College op 1.025 meter. Ook is er een kinderdagverblijf op 900 meter. Het aanbod is ruim voldoende voor gezinnen met kinderen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Maastricht ligt op 4,2 kilometer afstand van de Sauterneslaan. Dat is ongeveer 10 minuten met de auto of 20 minuten met de bus. De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 1.872, wat duidt op een stedelijke omgeving, maar het station is niet direct naast de deur.