Appartement te koop: Spiegelstraat 33A, Haarlem
KopenHaarlemAppartementenSpiegelstraat 33A

Spiegelstraat 33A

Burgwal, Haarlem

€ 349.000
Buurt Burgwal, HaarlemBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Dekamarkt op 199m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuw appartement in de historische Burgwal

Dit gloednieuwe appartement uit 2023 ligt in de sfeervolle Burgwal, een van de oudste delen van Haarlem. Met energielabel A++ is het een van de zuinigste woningen in de stad. De vraagprijs van €349.000 is marktconform voor een appartement van 50 m² in deze buurt. Bekijk ook het aanbod van appartementen in Haarlem.

De buurt Burgwal

De Burgwal is een geliefde, historische buurt met een mix van oude en nieuwe bewoners. Een bewoner zegt: "Heerlijke buurt om in te wonen, oud stadsdeel." Een ander noemt het een "mooie buurt" maar merkt op dat sociale contacten minder worden. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,6. Meer over de buurt Burgwal.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Dekamarkt, die om de hoek zit. Ook de Albert Heijn en Vomar zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Veronica Jenaplanschool of de Franciscus Xaveriusschool, beide op een paar minuten lopen. Het treinstation van Haarlem is ongeveer vijftien minuten lopen. De gemeente Haarlem biedt verder tal van voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hausing aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 349.000
Prijs per m²€ 6.980
Woonoppervlakte50m²
Perceeloppervlakte51m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA++
BuurtBurgwal
WijkOude Stad
GemeenteHaarlem

Locatie

Spiegelstraat 33A, Haarlem

Ervaringen uit de buurt

Goed · 5 bewoners

7.5
Pia
25-09-2025
Mooie buurt

Woon er sinds 1992, vind het nog steeds mooie buurt, maar sociale contacten worden minder.

7.4
Pia Houtkamp
05-08-2025
Heerlijke burgwalbuurt

Heerlijke buurt om in te wonen, oud stadsdeel. Schoonmaak en groen laat wensen over.

7.1
Pia Houtkamp
03-07-2025
Gezellig buurtje

Woon hier 33 jaar en ik loop nog steeds trots rond hoe mooi de buurt is, echter verbinding en sociale contacten zijn de laatste paar jaar verslechterd, mede door de "inteelt" en grotere verschillen arm en rijk.

8.2
Pia
22-09-2024
Fijne buurt

Woon hier al 32 jaar, fijne buurt.

8.1
Pia
26-07-2024
Fijne "oude" buurt, met mooie panden

Woon hier 32 jaar. Op zich fijne buurt. Kan zo nu en dan iets meer worden gedaan aan bv legen van containers.

Buurt statistieken

Gegevens uit Burgwal

Inwoners2.365
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

48 binnen 5 km

Dekamarkt
Amsterdamstraat 30
199m
Albert Heijn
Kruisstraat 10
768m
Vomar
Bakkerstraat 11
821m

Scholen

102 binnen 5 km

Veronica Jenaplanschool
Basisonderwijs · 233 leerlingen
326m
Franciscus Xaveriusschool
Basisonderwijs · 197 leerlingen
350m
Openbare Basisschool De Kring
Basisonderwijs · 518 leerlingen
640m

Veelgestelde vragen

Over Spiegelstraat 33A, Haarlem

Welk energielabel heeft Spiegelstraat 33A?

De woning aan Spiegelstraat 33A in Haarlem heeft energielabel A++.