Appartement te koop: St Hubertusstraat 4, Eindhoven
1 uur geleden ontdekt
KopenEindhovenAppartementenSt Hubertusstraat 4

St Hubertusstraat 4

Tuindorp, Eindhoven

€ 379.000
Buurt Tuindorp, EindhovenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Albert Heijn op 252m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Tuindorp

Dit appartement aan de St Hubertusstraat ademt de sfeer van een rustige, groene buurt. Met 98 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel D is het een woning met potentie. De vraagprijs van €379.000 is marktconform voor appartementen in Eindhoven.

Tuindorp: een geliefde buurt

Tuindorp staat bekend om zijn witte huizen en mediterrane sfeer. Een bewoner die er sinds 1994 woont, zegt: "Het wooncomfort is subliem en als het zomer is waan je je in Italië of Griekenland." De buurt heeft een actieve buurtpreventie en voelt veilig. Met 2875 inwoners en veel eenpersoonshuishoudens is het een gemêleerde wijk. Meer over de buurt Tuindorp.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (252 meter). Ook Jumbo en Lidl zijn op loopafstand. Kinderen gaan naar basisscholen zoals De Wilakkers (319 meter) of de Hasselbraam (537 meter). Het centrum van Eindhoven is vlakbij, net als parken en restaurants. De gemeente Eindhoven biedt alle stedelijke voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Meneer de Makelaar op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 379.000
Prijs per m²€ 3.867
Woonoppervlakte98m²
Perceeloppervlakte2550m²
Bouwjaar1954
EnergielabelD
BuurtTuindorp
WijkOud-Stratum
GemeenteEindhoven

Locatie

St Hubertusstraat 4, Eindhoven

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.1
Ger-Jan van Gulick
11-10-2025
Excellente buurt woon hier vanaf 1994

Ik woon hier vanaf 1994 en wil hier niet meer weg voor zover mijn leven dit toelaat. Het wooncomfort is subliem en als het zomer is waan je je in Italië of Griekenland vanwege de witte huizen. Het is hier tamelijk veilig wonen, er is buurtpreventie en de bewoners houden alles goed in de gaten. Het is een groot voorrecht om hier te wonen. Alle winkel 's, zorgvoorzieningen liggen op loopafstand evenals het centrum van Eindhoven. Hier wil ik blijven wonen!!!

Buurt statistieken

Gegevens uit Tuindorp

Inwoners2.875
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

52 binnen 5 km

Albert Heijn
Leenderweg 50
252m
Jumbo
Geldropseweg 103
625m
Lidl
Kamperfoelielaan 39
638m

Scholen

67 binnen 5 km

De Wilakkers
Basisonderwijs · 357 leerlingen
319m
SALTO-basisschool de Hasselbraam
Basisonderwijs · 277 leerlingen
537m
SALTO basisschool De Klimboom
Basisonderwijs · 370 leerlingen
550m

Veelgestelde vragen

Over St Hubertusstraat 4, Eindhoven

Welk energielabel heeft St Hubertusstraat 4?

De woning aan St Hubertusstraat 4 in Eindhoven heeft energielabel D.

Is €379.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €379.000 is marktconform voor een appartement van 98 m² in Tuindorp. De buurt is populair vanwege de rust en voorzieningen, wat de prijs ondersteunt. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor dit bedrag aangeboden.

Hoe veilig is de buurt Tuindorp?

Tuindorp wordt als veilig ervaren. Bewoners noemen de buurtpreventie en het feit dat bewoners elkaar in de gaten houden. Het aantal misdrijven in de buurt is 158, wat voor een stedelijke omgeving relatief laag is.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,8 kilometer afstand. Dat is ongeveer 35 minuten lopen of 10 minuten met de fiets.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Wilakkers (319 meter) en de Hasselbraam (537 meter). Ook het voortgezet onderwijs is dichtbij, met Augustinianum op 714 meter.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning gemiddeld isoleert en je rekening moet houden met redelijke stookkosten. Het is niet het zuinigste label, maar ook niet het duurste.

Hoe oud is het appartement en is er onderhoud nodig?

Het appartement is gebouwd in 1954. Dat betekent dat het een karakteristieke uitstraling heeft, maar dat er mogelijk onderhoud aan de installaties of isolatie nodig is. De exacte staat is niet bekend uit de advertentie.

Meneer de Makelaar
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen