Appartement te koop: St.Pieterstraat 65A, Kerkrade
KopenKerkradeAppartementenSt.Pieterstraat 65A

St.Pieterstraat 65A

Chevremont, Kerkrade

€ 299.000
Buurt Chevremont, KerkradeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 232m²
49% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 153 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 68 dagen
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de St.Pieterstraat in Kerkrade ademt de sfeer van een klassiek herenhuis, met een woonoppervlak van maar liefst 232 m². Het bouwjaar 1928 geeft het karakter van een solide, vooroorlogse woning. Met een energielabel C is het redelijk zuinig. De vraagprijs van €299.000 is marktconform voor een woning van deze omvang in de buurt. Bekijk ook andere appartementen in Kerkrade voor een vergelijking.

Chevremont: rustig en groen

De buurt Chevremont is een rustige woonwijk met veel groen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Ik woon in een mooie omgeving in het mooie limburg, veel natuur, rustig wonen." In de buurt wonen relatief veel ouderen en alleenstaanden, en de sfeer is gemoedelijk. De buurt Chevremont staat bekend om zijn lage misdaadcijfers.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, die op loopafstand ligt. Ook de Jumbo en PLUS zijn binnen een paar minuten fietsen te bereiken. Kinderen kunnen naar de Rooms Katholieke Basisschool De Blokkenberg, die om de hoek zit, of naar Basisschool Sint Ursula. Het treinstation is op tien minuten lopen. De gemeente Kerkrade biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Damen Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 december 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 299.000
Prijs per m²€ 1.289
Woonoppervlakte232m²
Perceeloppervlakte305m²
Bouwjaar1928
EnergielabelC
BuurtChevremont
WijkKerkrade-Noord
GemeenteKerkrade

Locatie

St.Pieterstraat 65A, Kerkrade

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.6
Erdina
21-08-2025
Ik woon in een mooie omgeving in het mooie limburg

Veel natuur mooie omgeving rustig wonen

Buurt statistieken

Gegevens uit Chevremont

Inwoners3.000
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Chevremont

Woningvoorraad1.637
Gem. WOZ-waarde€ 180.000
Koopwoningen43%
Huurwoningen57%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Albert Heijn
Hertogenlaan 29
874m
Jumbo
Onze Lieve Vrouwestraat 5
1448m
PLUS
Maria Gorettiplein 1
1932m

Scholen

28 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool De Blokkenberg
Basisonderwijs · 218 leerlingen
191m
Basisschool Sint Ursula
Basisonderwijs · 237 leerlingen
1133m
Het Martin Buber
Voortgezet onderwijs · 158 leerlingen
1260m

Veelgestelde vragen

Over St.Pieterstraat 65A, Kerkrade

Welk energielabel heeft St.Pieterstraat 65A?

De woning aan St.Pieterstraat 65A in Kerkrade heeft energielabel C.

Is €299.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €299.000 ligt iets boven de mediaanprijs van €257.250 in Chevremont, maar het appartement is met 232 m² ook aanzienlijk groter dan het buurtgemiddelde van 156 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €2.406, wat neerkomt op een verwachte prijs van circa €558.000 op basis van oppervlakte alleen. De vraagprijs is dus relatief laag voor de grootte, maar marktconform gezien de staat en het energielabel.

Hoe is de buurt Chevremont om in te wonen?

Chevremont is een rustige, groene wijk met veel natuur. Bewoners waarderen de rust en de mooie omgeving. Er wonen relatief veel ouderen en alleenstaanden, en de sfeer is gemoedelijk. Het aantal misdrijven is laag, wat bijdraagt aan een veilig gevoel.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je een Albert Heijn, en ook Jumbo en PLUS zijn dichtbij. Basisscholen zoals De Blokkenberg en Sint Ursula zitten om de hoek. Het treinstation is op 700 meter. Ook zijn er parken en restaurants in de directe omgeving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. In de buurt heeft 33,3% van de koopwoningen label C, en 50% heeft een lager label (D of slechter). Je kunt dus verwachten dat de energiekosten meevallen in vergelijking met oudere woningen.

Hoe groot is dit appartement echt?

Het woonoppervlak is 232 m², wat 49% groter is dan het buurtgemiddelde van 156 m². Dat is uitzonderlijk ruim voor een appartement. Het bouwjaar 1928 betekent vaak hoge plafonds en royale kamers.

Zijn er veel koopwoningen beschikbaar in Chevremont?

Op dit moment staan er 16 koopwoningen te koop in de buurt, waarvan dit appartement er één is. De gemiddelde verkooptijd is 68 dagen, wat aangeeft dat de markt redelijk actief is.

Damen Makelaardij