Appartement te koop: Stationsweg 41, Breda
KopenBredaAppartementenStationsweg 41

Stationsweg 41

Station, Breda

€ 415.000
Buurt Station, BredaBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AH to go op 173m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
48% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Midden in het centrum van Breda

Dit appartement aan de Stationsweg zit op een steenworp afstand van het station en het bruisende stadscentrum. Met 70 m² woonoppervlak is het een compacte, maar slim ingedeelde woning met energielabel A, wat zorgt voor lage stookkosten. De vraagprijs van €415.000 is marktconform voor een appartement in deze populaire buurt. Bekijk ook andere appartementen in Breda voor een vergelijking.

De buurt Station

De buurt Station is een levendige, stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt ruim 2300 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud. Het is een plek waar veel alleenstaanden wonen, maar ook gezinnen vinden er hun thuis. Een bewoner zegt: "Niet genoeg fietsenstallingen, vaak diefstal, en veel lawaai 's nachts tijdens feestdagen en festivals." Toch waardeert men de centrale ligging met een gemiddelde score van 8,0.

Leven in de straat

's Ochtends haal je snel een broodje bij de AH to go, die om de hoek zit. Voor de dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de SPAR. Ook de Aldi is op tien minuten lopen. Kinderen gaan naar basisscholen zoals Kbs St. Joseph of Kbs De Spoorzoeker, beide op loopafstand. Het Stedelijk Gymnasium Breda is ook dichtbij. De gemeente Breda biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kin Makelaars en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 415.000
Prijs per m²€ 5.929
Woonoppervlakte70m²
Perceeloppervlakte575m²
Bouwjaar1990
EnergielabelA
BuurtStation
WijkBreda centrum
GemeenteBreda

Locatie

Stationsweg 41, Breda

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
Nawzat Abdo
10-07-2024
Meer fietsenstallingen

Niet genoeg fietsenstallingen Vaak diefstal, Binnen een jaar 6 fietsen gestolen Vaak zijn ligt (grof) afval rondom de containers Veel lawaai snachts vooral tijdens feestdagen en festivals Het huis trilt als een trein langs rijdt 3 verdieping en geen lift

Buurt statistieken

Gegevens uit Station

Inwoners2.310
Mannen50%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Station

Woningvoorraad1.301
Gem. WOZ-waarde€ 327.000
Koopwoningen18%
Huurwoningen82%

Supermarkten

44 binnen 5 km

AH to go
Gravinnen van Nassauboulevard 45 46
173m
SPAR
Willemstraat 13
200m
SPAR
Boschstraat 32
534m

Scholen

67 binnen 5 km

Kbs St. Joseph
Basisonderwijs · 438 leerlingen
451m
Kbs De Spoorzoeker
Basisonderwijs · 367 leerlingen
529m
Rudolf Steiner School
Basisonderwijs · 227 leerlingen
580m

Veelgestelde vragen

Over Stationsweg 41, Breda

Welk energielabel heeft Stationsweg 41?

De woning aan Stationsweg 41 in Breda heeft energielabel A.

Is €415.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €415.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€640.923) en ook onder de gemiddelde vraagprijs van €550.000. Het appartement is met 70 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 156 m², maar heeft een gunstig energielabel A. De prijs per m² is ongeveer €5.929, wat hoger is dan het buurtgemiddelde van €3.526 per m². Dit weerspiegelt de centrale ligging en het energielabel.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation Breda ligt op 800 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarnaast zijn er diverse bushaltes in de buurt.

Wat is de sfeer in de buurt Station?

De buurt is levendig en stedelijk, met veel jongeren en alleenstaanden. Er zijn veel voorzieningen zoals winkels, restaurants en uitgaansgelegenheden. Wel kan het 's nachts lawaaierig zijn, vooral tijdens feestdagen en festivals. Ook is er melding gemaakt van fietsendiefstal en afval bij containers. De gemiddelde beoordeling van bewoners is een 8,0.

Zijn er parkeermogelijkheden bij de woning?

In de buurt Station is parkeren vaak betaald of vergunninghouders. Het is aan te raden om bij de makelaar te informeren naar de mogelijkheden. Het centrum van Breda is over het algemeen goed bereikbaar met het openbaar vervoer of de fiets.

Hoeveel onderhoud vraagt een appartement uit 1990?

Het appartement is gebouwd in 1990, dus de bouw is relatief modern. Met energielabel A is de isolatie goed, wat lagere stookkosten betekent.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse basisscholen op loopafstand, zoals Kbs St. Joseph (451 m) en Kbs De Spoorzoeker (529 m). Ook het Stedelijk Gymnasium Breda (599 m) en Newmancollege (961 m) zijn dichtbij voor voortgezet onderwijs. De buurt heeft een ruim aanbod aan onderwijsvoorzieningen.

Kin Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen