Appartement te koop: Stuvesande 78, Terneuzen
KopenTerneuzenAppartementenStuvesande 78

Stuvesande 78

Noordpolder, Terneuzen

€ 707.000
Buurt Noordpolder, TerneuzenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 221m²
221m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
42% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Stuvesande 78 in Terneuzen is met 221 m² een flinke woning. Het bouwjaar 1992 betekent dat het relatief modern is. De vraagprijs van €707.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij de omvang. Kijk je naar andere appartementen in Terneuzen, dan zie je dat dit een bijzonder groot exemplaar is.

Buurt Noordpolder

De buurt Noordpolder is een rustige wijk in Terneuzen. Er wonen veel 65-plussers, en de buurt heeft een mix van eengezinswoningen en appartementen. De omgevingsadressendichtheid is 1852, wat duidt op een stedelijk omgeving. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 743 meter, of bij Aldi op 902 meter. Ook Lidl is op loopafstand (962 meter). Voor kinderen zijn er basisscholen in de buurt: Prins Willem van Oranjeschool op 361 meter en De Twijn op 775 meter. De gemeente Terneuzen biedt verder voorzieningen zoals een park op 300 meter en een restaurant op 500 meter.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ronald Zwolle Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 707.000
Prijs per m²€ 3.199
Woonoppervlakte221m²
Perceeloppervlakte1435m²
Bouwjaar1992
BuurtNoordpolder
WijkTerneuzen Noord
GemeenteTerneuzen

Locatie

Stuvesande 78, Terneuzen

Buurt statistieken

Gegevens uit Noordpolder

Inwoners2.590
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jumbo
Schuttershofweg 10
743m
Aldi
Kennedylaan 3
902m
Lidl
Kennedylaan 9
962m

Scholen

19 binnen 5 km

Prins Willem van Oranjeschool
Basisonderwijs · 380 leerlingen
361m
De Springplank
Speciaal onderwijs · 100 leerlingen
692m
De Twijn
Basisonderwijs · 192 leerlingen
775m

Veelgestelde vragen

Over Stuvesande 78, Terneuzen

Is €707.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De prijs van €707.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Terneuzen, maar de woning is met 221 m² ook uitzonderlijk groot. Vergelijkbare appartementen in de buurt zijn vaak kleiner. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de buurt Noordpolder om in te wonen?

Noordpolder is een rustige buurt met veel oudere bewoners. Er zijn voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand. De buurt heeft een stedelijk karakter met een omgevingsadressendichtheid van 1852. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele woonomgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is Prins Willem van Oranjeschool op 361 meter, gevolgd door De Twijn op 775 meter en RK Basisschool De Kameleon op 978 meter. Ook is er speciaal basisonderwijs (De Springplank) op 692 meter.