Kopen›Terneuzen›Appartementen›Stuvesande 78

Stuvesande 78

Noordpolder, Terneuzen

€ 675.000
Buurt Noordpolder, TerneuzenBuurt
Ruim woonoppervlak van 176m²
74% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor senioren
43% van de bewoners is 65 jaar of ouder
AI-samenvatting

Een appartement met uitzicht over Terneuzen

Op de negende woonlaag van een appartementencomplex uit 1992 vind je dit ruime appartement van 176 vierkante meter. Met drie slaapkamers en een zonneterras is er veel ruimte, zowel binnen als buiten. De vraagprijs van 675.000 euro ligt 19 procent onder het gemiddelde van de appartementen in Terneuzen, dat is een scherpe prijs voor deze oppervlakte.

Indeling en kenmerken

Het appartement heeft vier kamers, waaronder drie slaapkamers en één badkamer. De woning beschikt over een dakterras en een balkon, en er is een parkeerkelder. Volgens de makelaar is er dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie aanwezig, en de verwarming gaat via een cv-ketel. De VvE-bijdrage is 340 euro per maand.

De buurt Noordpolder

Noordpolder is een buurt met 2.590 inwoners, waarvan 42 procent 65 jaar of ouder is. Bewoners van de gemeente Terneuzen geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,03, op basis van 21 beoordelingen. Een bewoner noemt het "een perfecte woonomgeving", een ander zegt: "Buren staan voor elkaar klaar. Veilig wonen en veel groen". De buurt Noordpolder heeft relatief veel koopwoningen en weinig eengezinswoningen.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De Jumbo en de Aldi liggen op ongeveer 700 tot 900 meter afstand, en de Prins Willem van Oranjeschool is op loopafstand. De huisartsenpraktijk Triniteit en de BENU Apotheek Epicurus zitten om de hoek. Bushalte Terneuzen, Scheldorado is op 292 meter, met lijnen 50, 607, 610, 645 en 660. Het dichtstbijzijnde treinstation is Kapelle-Biezelinge, op 18 kilometer. De gemeente Terneuzen heeft verder een ziekenhuis op 3,4 kilometer.

Risico-indicaties voor dit adres

De geluidsbelasting van wegverkeer is 46 dB Lden, niet boven de norm. Het funderingsrisico is laag, al is de bodem van klei gevoelig voor zetting. Wateroverlast bij hevige regen is verhoogd, het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via drie kanalen aangeboden, waaronder Ronald Zwolle Makelaars.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieZie akte
Aangeboden sinds16 april 2026
Datum ontdekt13 september 2026

Prijs

Vraagprijs€ 675.000
Prijs per m²€ 3.835
VvE-bijdrage€ 340 p.m.

Energie

EnergielabelA
IsolatieDakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
VerwarmingCv-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte176 m²
ObjectoppervlakteKadaster176 m²
Inhoud583 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers4
Slaapkamers3
Badkamers1
Woonlagen9
Gelegen op9e woonlaag

Bouw

Soort woningAppartement
Bouwjaar1992

Buitenruimte

TuinZonneterras
BalkonDakterras aanwezig en balkon aanwezig
GarageParkeerkelder

Ligging

GemeenteTerneuzen

Veelgestelde vragen

Over Stuvesande 78, Terneuzen

Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot andere appartementen in de buurt?

De vraagprijs van 675.000 euro ligt 19 procent onder de gemiddelde vraagprijs van 836.740 euro in de buurt. De woonoppervlakte van 176 vierkante meter is 78 procent groter dan het buurtgemiddelde van 99 vierkante meter. De gemiddelde prijs per vierkante meter in de buurt is 3.221 euro, terwijl deze woning op 3.835 euro per vierkante meter staat.

Wat is de indeling van dit appartement?

Het appartement heeft vier kamers, waaronder drie slaapkamers en één badkamer. De woning ligt op de negende woonlaag en heeft een inhoud van 583 kubieke meter. Er is een dakterras en een balkon aanwezig, en er is een parkeerkelder. De makelaar noemt verder dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie, en de verwarming gaat via een cv-ketel.

Wat is de VvE-bijdrage voor dit appartement?

De VvE-bijdrage is 340 euro per maand. Dit bedrag staat in de advertentie van de makelaar. Het is niet duidelijk wat er precies in deze bijdrage zit, zoals onderhoud of een reservefonds. De eigendomssituatie staat omschreven als 'zie akte', dus daarover geeft de advertentie geen uitsluitsel.

Hoe is het energielabel van deze woning?

Het energielabel is A, wat een zuinig label is. Volgens de makelaar heeft de woning dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning, maar geeft een indicatie van de energiezuinigheid. De stookkosten zullen naar verwachting relatief laag zijn, maar exacte bedragen staan niet in de advertentie.

Wat is het funderingsrisico voor dit adres?

Het funderingsrisico is laag, volgens openbare risicodata op adresniveau. De bodem bestaat uit klei, die gevoelig is voor zetting. Dit is een indicatie op gebiedsniveau en geen inspectie van deze specifieke woning. Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Wateroverlast bij hevige regen is verhoogd.

Welke supermarkten zijn er in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is de Jumbo op 743 meter, gevolgd door de Aldi op 902 meter en de Lidl op 962 meter. Binnen vijf kilometer zijn er zeven supermarkten te vinden. De huisartsenpraktijk Triniteit zit op 348 meter en de BENU Apotheek Epicurus op 312 meter.

Hoe is het openbaar vervoer vanaf dit adres?

De dichtstbijzijnde bushalte is Terneuzen, Scheldorado op 292 meter, met buslijnen 50, 607, 610, 645 en 660. Ook halte Terneuzen, Oostelijk Bolwerk is dichtbij, op 303 meter, met dezelfde lijnen plus lijn 20. Het dichtstbijzijnde treinstation is Kapelle-Biezelinge, op 18 kilometer afstand.

Wat vinden bewoners van de omgeving?

Bewoners van de gemeente Terneuzen geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,03, op basis van 21 beoordelingen. Een bewoner noemt het "een perfecte woonomgeving", een ander zegt: "Buren staan voor elkaar klaar. Veilig wonen en veel groen". Een derde merkt op dat er geen supermarkt meer in het dorp is, maar wel twee bakkers en een slagerij.

Hoeveel woningen staan er te koop in de buurt?

In de buurt staan 34 koopwoningen te koop, met een gemiddelde vraagprijs van 836.740 euro en een mediaan van 327.500 euro. De goedkoopste woning kost 175.000 euro, de duurste 9.931.300 euro. Het gemiddelde woonoppervlak van de te koop staande woningen is 99 vierkante meter.