Appartement te huur: Turfhaven 449, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
HurenDen HaagAppartementenTurfhaven 449

Turfhaven 449

Uilebomen, Den Haag

€ 1.447 p.m.
Buurt Uilebomen, 'S-GravenhageBekijk buurt
Betaald reageren
Reageren op deze woning kost geld bij ikwilhuren.nu
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Dit appartement in Uilebomen

Dit gloednieuwe appartement uit 2023 in de Uilebomen-buurt van Den Haag is een oase van rust midden in de stad. Met energielabel A++ is het extreem zuinig. De huurprijs van €1.447 is scherp vergeleken met andere appartementen in Den Haag.

De buurt Uilebomen

Uilebomen is een levendige buurt in het centrum van Den Haag. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor een zeer stedelijk gebied. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt staat bekend om zijn mix van jonge huishoudens en alleenstaanden. De buurt Uilebomen heeft een jonge bevolking, met veel inwoners tussen de 25 en 45 jaar.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn op 138 meter, of naar SPAR op 263 meter. Ook Ekoplaza is om de hoek. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals De Parachute op loopafstand, en middelbare scholen zoals het Sint-Maartenscollege. De gemeente Den Haag biedt verder tal van voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.447 p.m.
Prijs per m²€ 24 p.m.
Woonoppervlakte61m²
Perceeloppervlakte1140m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA++
BuurtUilebomen
WijkCentrum
GemeenteDen Haag

Locatie

Turfhaven 449, 'S-Gravenhage

Buurt statistieken

Gegevens uit Uilebomen

Inwoners4.070
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Uilebomen

Woningvoorraad1.998
Gem. WOZ-waarde€ 389.000
Koopwoningen21%
Huurwoningen78%

Supermarkten

84 binnen 5 km

Albert Heijn
Turfmarkt 103
138m
SPAR
Korte Poten 9
263m
Ekoplaza
Grote Marktstraat 177
319m

Scholen

17 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
1761m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
2553m
Gymnasium Novum
Voortgezet onderwijs · 805 leerlingen
2646m

Veelgestelde vragen

Over Turfhaven 449, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Turfhaven 449?

De woning aan Turfhaven 449 in 'S-Gravenhage heeft energielabel A++.

Is de huurprijs van €1.447 marktconform voor deze buurt?

Ja, de huurprijs ligt 37% onder het buurtgemiddelde van €2.289, wat deze woning relatief voordelig maakt. De gemiddelde huurprijs per m² in Uilebomen is €23,86, terwijl deze woning uitkomt op ongeveer €23,72 per m². Het is dus een scherpe prijs voor een nieuwbouwappartement met energielabel A++.

Wat is de ligging van deze woning ten opzichte van het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 900 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. De woning is goed bereikbaar voor wie met het OV reist.

Hoeveel kamers heeft dit appartement?

Het woonoppervlak is 61 m², wat typisch is voor een een- of tweekamerappartement. Voor exacte indeling kun je het beste contact opnemen met de makelaar.

Zijn er parkeermogelijkheden in de buurt?

In de gegevens wordt geen parkeergelegenheid genoemd. Uilebomen is een zeer stedelijk gebied met een hoge dichtheid, dus parkeren kan een uitdaging zijn. Het is aan te raden om de parkeersituatie ter plaatse te bekijken.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A++, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. De stookkosten zullen naar verwachting laag zijn, al worden er geen concrete bedragen genoemd. Dit label is gunstig voor het milieu en je portemonnee.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Albert Heijn op 138 meter en SPAR op 263 meter. Ook zijn er basisscholen zoals De Parachute op 1,7 km en middelbare scholen zoals het Sint-Maartenscollege op 2,5 km. De buurt is goed voorzien.

ikwilhuren.nl
Geen mail gevondenBetaald
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website. Reageren via deze website kost geld.