Appartement te koop: Vaartplein 7D, 'S-Gravenzande
Onder bod
KopenWestlandAppartementenVaartplein 7D

Vaartplein 7D

Centrumgebied ’s-Gravenzande, Westland

€ 339.000
Buurt Centrumgebied ’s-Gravenzande, 'S-GravenzandeBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Jumbo op 102m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement in het centrum van 's-Gravenzande

Dit appartement aan het Vaartplein ligt in het hart van 's-Gravenzande, waar je de levendigheid van het centrum direct om de hoek hebt. Het is een rustige plek met een eigen voordeur en een woonoppervlak van 83 m², verdeeld over één verdieping. De woning uit 2005 heeft energielabel C, wat betekent dat de stookkosten redelijk zijn. Met een vraagprijs van €339.000 zit dit appartement aan de scherpe kant van de markt, zeker vergeleken met het gemiddelde in de buurt. Benieuwd naar andere appartementen in Westland?

De buurt: centrumgebied 's-Gravenzande

De buurt centrumgebied 's-Gravenzande is een mix van winkels, horeca en wonen. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt zo'n 1.900 inwoners, waarvan veel eenpersoonshuishoudens en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het aangenaam vertoeven is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomen zien. Meer weten over de buurt centrumgebied 's-Gravenzande?

Leven in de straat

Het Vaartplein is een centraal punt in 's-Gravenzande. 's Ochtends haal je snel een broodje bij de Jumbo, die naast de deur zit. Ook de Lidl en Hoogvliet zijn om de hoek. Voor schoolgaande kinderen is de Reformatorische Basisschool Eben Haezer twee straten verder, en de middelbare school ISW Gasthuislaan op vijf minuten lopen. De bibliotheek en een restaurant zijn ook dichtbij. Kortom, alles wat je dagelijks nodig hebt, is binnen handbereik. Ontdek meer over de gemeente Westland.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Malkenhorst Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 339.000
Prijs per m²€ 4.084
Woonoppervlakte83m²
Perceeloppervlakte222m²
Bouwjaar2005
EnergielabelC
BuurtCentrumgebied ’s-Gravenzande
Wijk’s-Gravenzande
GemeenteWestland

Locatie

Vaartplein 7D, 'S-Gravenzande

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrumgebied ’s-Gravenzande

Inwoners1.900
Mannen49%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrumgebied ’s-Gravenzande

Woningvoorraad1.031
Gem. WOZ-waarde€ 354.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen38%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Jumbo
Graaf Willem II straat 10
102m
Lidl
Graaf Willem II straat 30
217m
Hoogvliet
Van Geeststraat 31
263m

Scholen

42 binnen 5 km

ISW Gasthuislaan
Voortgezet onderwijs · 1088 leerlingen
222m
Reformatorische Basisschool Eben Haezer
Basisonderwijs · 145 leerlingen
254m
De Driekleur Montessori
Basisonderwijs · 6 leerlingen
394m

Veelgestelde vragen

Over Vaartplein 7D, 'S-Gravenzande

Welk energielabel heeft Vaartplein 7D?

De woning aan Vaartplein 7D in 'S-Gravenzande heeft energielabel C.

Is €339.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €339.000 ligt onder het gemiddelde van €412.000 in de buurt, maar de oppervlakte van 83 m² is vergelijkbaar met het gemiddelde. De prijs per m² is ongeveer €4.084, terwijl het buurtgemiddelde €5.119 per m² is. Dat maakt deze woning relatief scherp geprijsd.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 14,1 km afstand, dus voor dagelijks woon-werkverkeer ben je vooral aangewezen op de auto of bus. Binnen de buurt zijn bushaltes op loopafstand, maar specifieke lijnen worden niet genoemd.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is C. Dat is een gemiddeld label voor een woning uit 2005. Je kunt verwachten dat de stookkosten redelijk zijn, maar niet extreem laag. Het is zuiniger dan woningen met label D of lager.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt is centraal gelegen. Binnen vijf minuten lopen vind je meerdere supermarkten (Jumbo, Lidl, Hoogvliet), basisscholen en een middelbare school. Ook een huisartsenpraktijk, restaurant en bibliotheek zitten om de hoek.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 105 misdrijven geregistreerd, maar zonder context van het aantal inwoners of vergelijkbare buurten is het lastig een oordeel te geven. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen, wat vaak samengaat met een gemiddeld veiligheidsniveau.

Wat is de samenstelling van de buurt?

De buurt telt 1.900 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens (500) en ouderen (515 van 65 jaar of ouder). Er zijn 210 huishoudens met kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,8, wat duidt op veel kleine huishoudens.

Malkenhorst Makelaars
Geen mail gevonden