Appartement te koop: Van Eeghenstraat 117B, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamAppartementenVan Eeghenstraat 117B

Van Eeghenstraat 117B

Cornelis Schuytbuurt, Amsterdam

€ 1.050.000
Buurt Cornelis Schuytbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Albert Heijn op 334m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een statig appartement in de Cornelis Schuytbuurt

Dit appartement aan de Van Eeghenstraat ademt de chique sfeer van het Museumkwartier. Met 108 m² woonoppervlak en een energielabel C is het een klassieke woning met karakter. De vraagprijs van €1.050.000 is aan de scherpe kant vergeleken met andere appartementen in Amsterdam.

De buurt: Cornelis Schuytbuurt

De Cornelis Schuytbuurt is een rustige, groene oase in het hart van Amsterdam. Een bewoner zegt: "Het is een zeer fijne buurt. Er valt genoeg te doen met het Vondelpark om de hoek." De buurt telt veel gezinnen en hogere inkomens, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,0. De buurt Cornelis Schuytbuurt is populair vanwege de statige herenhuizen en de nabijheid van culturele hotspots.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je verse broodjes bij de Albert Heijn om de hoek (334 m). Voor de kinderen zijn er diverse basisscholen op loopafstand, zoals de Hildebrand Van Loonschool (502 m) en Nicolaas Maes (504 m). Ook het Vondelpark is twee straten verder. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid netwerk aan voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Carla van den Brink B.V. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.050.000
Prijs per m²€ 9.722
Woonoppervlakte108m²
Perceeloppervlakte282m²
Bouwjaar1901
EnergielabelC
BuurtCornelis Schuytbuurt
WijkMuseumkwartier
GemeenteAmsterdam

Locatie

Van Eeghenstraat 117B, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
CS
21-12-2024
Goede onder houding met veel voorzieningen

Het is een zeer fijne buurt. Er valt genoeg te doen met het Vondelpark om de hoek. Veel scholen voor mijn kinderen en genoeg supermarkten.

Buurt statistieken

Gegevens uit Cornelis Schuytbuurt

Inwoners2.980
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Cornelis Schuytbuurt

Woningvoorraad1.509
Gem. WOZ-waarde€ 1.489.000
Koopwoningen55%
Huurwoningen45%

Supermarkten

159 binnen 5 km

Albert Heijn
Johannes Verhulststraat 149
334m
Albert Heijn
Van Baerlestraat 33A
591m
Albert Heijn
Overtoom 454H
719m

Scholen

205 binnen 5 km

Hildebrand Van Loonschool
Basisonderwijs · 232 leerlingen
502m
Nicolaas Maes
Basisonderwijs · 367 leerlingen
504m
Basisschool Het Museumkwartier
Basisonderwijs · 158 leerlingen
635m

Veelgestelde vragen

Over Van Eeghenstraat 117B, Amsterdam

Welk energielabel heeft Van Eeghenstraat 117B?

De woning aan Van Eeghenstraat 117B in Amsterdam heeft energielabel C.

Is €1.050.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.050.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€2.746.667) en ook onder de minimumprijs van €1.640.000. Het appartement is met 108 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 212 m². De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar de vraagprijs lijkt marktconform voor een woning van dit formaat in deze buurt.