Appartement te koop: Van Ostadestraat 32-1, Amsterdam
Onder bod
KopenAmsterdamAppartementenVan Ostadestraat 32-1

Van Ostadestraat 32-1

Cornelis Troostbuurt, Amsterdam

€ 595.000
Buurt Cornelis Troostbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Aldi op 190m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
48% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Levendig appartement in de Pijp

Dit appartement aan de Van Ostadestraat zit midden in de bruisende Pijp. De tramhalte is voor de deur en het station van de Noord-Zuidlijn ligt aan de overkant. De Albert Cuypmarkt is op loopafstand. Met een vraagprijs van €595.000 is dit aanbod scherp geprijsd vergeleken met andere appartementen in Amsterdam.

Buurt Cornelis Troostbuurt

De Cornelis Troostbuurt is een levendige buurt, 24/7 levendig, met weinig burengeluiden, zoals een bewoner zegt. Het is een dichtbevolkte wijk met veel jonge huishoudens en een hoog voorzieningenniveau. De buurt Cornelis Troostbuurt staat bekend om zijn mix van horeca, winkels en cultuur.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi om de hoek (190 m) of de Albert Heijn twee straten verder (280 m). Ook de Coop en Jumbo zijn op loopafstand. Kinderdagverblijven en scholen zijn dichtbij: basisschool Oscar Carré op 5 minuten lopen en het Montessori Lyceum op 4 minuten. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Ouwehand v/d Meijden Makelaars B.V. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 595.000
Prijs per m²€ 9.917
Woonoppervlakte60m²
Perceeloppervlakte130m²
Bouwjaar1904
EnergielabelC
BuurtCornelis Troostbuurt
WijkNieuwe Pijp
GemeenteAmsterdam

Locatie

Van Ostadestraat 32-1, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
Middag
02-06-2025
Levendige buurt, 24/7 levendig, weinig burengeluiden.

Levendig, met tramhalte voor de deur en station Noord-Zuidlijn aan de overkant. Albert Cuypmarkt op loopafstand. Supermarkten op loopafstand. Levendige horeca direct onder de woningen aan deze kant.

Buurt statistieken

Gegevens uit Cornelis Troostbuurt

Inwoners3.595
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Cornelis Troostbuurt

Woningvoorraad2.199
Gem. WOZ-waarde€ 533.000
Koopwoningen30%
Huurwoningen70%

Supermarkten

151 binnen 5 km

Aldi
Pijnackerstraat 36
190m
Albert Heijn
Cornelis Troostplein 11
280m
Coop
Eerste Jan Steenstraat 53
299m

Scholen

197 binnen 5 km

College ZUYD
Voortgezet onderwijs · 402 leerlingen
67m
Montessori Lyceum Amsterdam - Van Ostadestraat
Voortgezet onderwijs · 662 leerlingen
342m
Montessori Lyceum Amsterdam - Hoofdlocatie
Voortgezet onderwijs · 875 leerlingen
429m

Veelgestelde vragen

Over Van Ostadestraat 32-1, Amsterdam

Welk energielabel heeft Van Ostadestraat 32-1?

De woning aan Van Ostadestraat 32-1 in Amsterdam heeft energielabel C.

Is €595.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €595.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€604.699) en de mediaanprijs (€570.000). Met 60 m² komt dat neer op €9.917 per m², wat iets boven het buurtgemiddelde van €9.955 per m² ligt. De prijs is marktconform voor een appartement in deze populaire buurt.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

De tramhalte is voor de deur en het station van de Noord-Zuidlijn ligt aan de overkant. Het treinstation is op 1,8 km afstand. De buurt is zeer goed ontsloten.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet optimaal geïsoleerd. Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn voor een woning uit 1904.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt heeft alles binnen handbereik: supermarkten (Aldi, Albert Heijn, Coop, Jumbo), scholen, kinderdagverblijven, restaurants en de Albert Cuypmarkt. Ook parken en een bibliotheek zijn op loopafstand.

Hoe veilig is de Cornelis Troostbuurt?

In de buurt zijn 237 misdrijven geregistreerd, wat relatief hoog is voor een stedelijk gebied. Het is een levendige buurt met veel horeca en verkeer, wat invloed kan hebben op de veiligheidsbeleving.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in de buurt is 26 dagen. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve markt.

Ouwehand v/d Meijden Makelaars B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen