Appartement te koop: Volkerakstraat 7-1, Amsterdam
Onder bod
KopenAmsterdamAppartementenVolkerakstraat 7-1

Volkerakstraat 7-1

Wielingenbuurt, Amsterdam

€ 545.000
Buurt Wielingenbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ekoplaza op 55m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
41% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Rust en stadse energie

Dit appartement aan de Volkerakstraat combineert de rust van een dorp in de stad met de voordelen van Amsterdam-Zuid. Het 68 m² grote appartement uit 1928 heeft energielabel C en is met een vraagprijs van €545.000 marktconform geprijsd voor een appartementen in Amsterdam.

Wielingenbuurt: dorps gevoel in de stad

De Wielingenbuurt voelt als een dorp middenin de stad, zeggen bewoners. Een bewoner noemt het een 'hele prettige, rustige buurt, dicht bij de stad, uitvalswegen en groen'. Een ander spreekt van een 'fijne, gezellige kinderrijke en rustige buurt'. De buurt Wielingenbuurt telt veel jonge huishoudens en eenpersoonshuishoudens, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,8.

Dagelijks leven om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Ekoplaza, die naast de deur zit. Ook Albert Heijn en Coop zijn op loopafstand. Kinderen gaan naar de Dongeschool (basisonderwijs) op twee straten verder, of naar het Vossius Gymnasium op tien minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Hallie & Van Klooster Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 545.000
Prijs per m²€ 8.015
Woonoppervlakte68m²
Perceeloppervlakte160m²
Bouwjaar1928
EnergielabelC
BuurtWielingenbuurt
WijkScheldebuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Volkerakstraat 7-1, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

9.0
Olivier
28-06-2023
Hele prettige, rustige buurt, dicht bij de stad, uitvalswegen en groen

Prettig wonen in deze buurt. Voornamelijk bestemmingsverkeer waardoor de drukte enorm mee valt. Voelt als een dorp in de stad. Dicht bij verschillende scholen, het Beatrixpark en het centrum. De Scheldestraat, Maasstraat en Beethovenstraat als winkelstraten zijn op loopafstand. Kindvriendelijk. Enige minpunt is het drukke verkeer op de Scheldestraat, kan voor gevaarlijke situaties zorgen

7.8
sophie
16-05-2023
fijne, gezellige kinderrijke en rustige buurt

Pluspunten - Veel groen (Beatrixpark tegenover ons) - Goede voorzieningen - Rustige straat waar kids kunnen spelen - Gezellige Maasstraat om de hoek - Voelt als dorp middenin de stad Minpunten - Gevaarlijk verkeer op Scheldestraat - Vuilniscontainers vaak te vol waardoor veel afval naast de containers staat

Buurt statistieken

Gegevens uit Wielingenbuurt

Inwoners2.950
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Wielingenbuurt

Woningvoorraad1.483
Gem. WOZ-waarde€ 773.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen68%

Supermarkten

150 binnen 5 km

Ekoplaza
Scheldestraat 53
55m
Albert Heijn
Scheldeplein 5
240m
Albert Heijn
Maasstraat 47
326m

Scholen

191 binnen 5 km

Dongeschool
Basisonderwijs · 325 leerlingen
191m
Mediacollege Amsterdam vmbo
Voortgezet onderwijs · 320 leerlingen
226m
Vossius Gymnasium
Voortgezet onderwijs · 830 leerlingen
421m

Veelgestelde vragen

Over Volkerakstraat 7-1, Amsterdam

Welk energielabel heeft Volkerakstraat 7-1?

De woning aan Volkerakstraat 7-1 in Amsterdam heeft energielabel C.

Is €545.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €545.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs van €809.412 in de buurt, maar die cijfers zijn gebaseerd op 17 verkopen. Het appartement is 68 m², wat neerkomt op €8.014 per m², iets lager dan het gemiddelde van €8.437 per m² in de buurt. De prijs lijkt marktconform.

Hoe is de buurt voor kinderen?

Bewoners noemen de buurt kindvriendelijk en rustig, met veel groen en speelruimte. Er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Dongeschool (191 m) en Basisschool Anne Frank (431 m). Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij (0,5 km).

Wat is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,3 km afstand, ongeveer vijftien minuten lopen. De buurt heeft een hoge omgevingsadressendichtheid (7669 adressen per km²), wat duidt op een zeer stedelijk gebied met goede OV-verbindingen.

Zijn er parken in de buurt?

Het Beatrixpark ligt op 0,4 km afstand, om de hoek. Bewoners waarderen het groen en noemen het een pluspunt. Ook andere parken en plantsoenen zijn binnen loopafstand.

Hoe veilig is de Wielingenbuurt?

In de buurt zijn 146 misdrijven geregistreerd, maar bewoners ervaren de buurt als rustig. Een minpunt is het drukke verkeer op de Scheldestraat, dat voor gevaarlijke situaties kan zorgen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. In de buurt hebben de meeste koopwoningen label A (40%) of B (60%), dus label C is iets minder zuinig dan gemiddeld, maar nog steeds acceptabel.

Hallie & Van Klooster Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Hallie & Van Klooster Makelaardij
hallie-vanklooster.nl
Bekijk
Hallie & Van Klooster Makelaardij