Appartement te koop: Voorstraat 266K, Dordrecht
Verkocht onder voorbehoud
KopenDordrechtAppartementenVoorstraat 266K

Voorstraat 266K

Centrum, Dordrecht

€ 359.000
Buurt Centrum, DordrechtBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
SPAR op 267m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Dordts Centrum

Dit appartement aan de Voorstraat in Dordrecht ademt historie. Het bouwjaar 1762 geeft de woning een bijzondere sfeer, terwijl energielabel A laat zien dat je niet hoeft in te leveren op comfort. Met 69 m² woonoppervlak is het een compacte woning. De vraagprijs van €359.000 is marktconform voor een appartementen in Dordrecht van dit formaat.

De buurt Centrum

De buurt Centrum is het kloppende hart van Dordrecht. Het is een levendige wijk met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt ruim 1.000 inwoners, waarvan een groot deel alleenstaand is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid.

Leven in de straat

De Voorstraat is een van de oudste straten van Dordrecht. 's Ochtends haal je snel een broodje bij de SPAR om de hoek (267 m) of bij Albert Heijn (289 m). Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Jenaplan basisschool De Statenschool (218 m) en Leonardoschool (223 m) vlakbij. De gemeente Dordrecht biedt een rijke historie en een bruisend stadsleven.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via ZOOMER Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 359.000
Prijs per m²€ 5.203
Woonoppervlakte69m²
Perceeloppervlakte437m²
Bouwjaar1762
EnergielabelA
BuurtCentrum
WijkBinnenstad
GemeenteDordrecht

Locatie

Voorstraat 266K, Dordrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum

Inwoners1.090
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum

Woningvoorraad717
Gem. WOZ-waarde€ 258.000
Koopwoningen29%
Huurwoningen71%

Supermarkten

45 binnen 5 km

SPAR
Grote Markt 75
267m
Albert Heijn
Achterom 42
289m
Dirk
Cornelis de Wittstraat 84
426m

Scholen

103 binnen 5 km

Jenaplan basisschool De Statenschool
Basisonderwijs · 172 leerlingen
218m
Leonardoschool
Basisonderwijs · 86 leerlingen
223m
IKC de Wereldwijzer
Basisonderwijs · 126 leerlingen
322m

Veelgestelde vragen

Over Voorstraat 266K, Dordrecht

Welk energielabel heeft Voorstraat 266K?

De woning aan Voorstraat 266K in Dordrecht heeft energielabel A.

Is €359.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €359.000 ligt iets boven de gemiddelde koopprijs in de buurt (€337.000), maar is lager dan de gemiddelde verkoopprijs van €420.818. Het appartement is 69 m², wat kleiner is dan het buurtgemiddelde van 94 m². De prijs per m² is met €5.203 wel hoger dan het gemiddelde van €3.646, wat deels te verklaren is door de centrale ligging en het energielabel A.

Hoe oud is dit appartement en wat betekent dat voor onderhoud?

Het appartement is gebouwd in 1762, wat betekent dat het een historisch pand is. In de buurt heeft 33,3% van de woningen een bouwjaar voor 1945. Oudere panden kunnen vragen om onderhoud aan fundering, dak of kozijnen, maar het energielabel A geeft aan dat de isolatie en installaties op orde zijn.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt Centrum?

De buurt Centrum is zeer sterk stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 4.086 adressen per km². Dat betekent dat je midden in de stad woont, met veel voorzieningen en levendigheid om je heen.

Zijn er veel koopwoningen in de buurt?

In de buurt Centrum is 29% van de woningen een koopwoning. De rest is huur. Er staan momenteel 2 koopappartementen te koop, waarvan dit er één is. De gemiddelde verkooptijd is 91 dagen, wat aangeeft dat woningen redelijk snel van eigenaar wisselen.

Hoe veilig is de buurt Centrum?

In de buurt zijn 360 misdrijven geregistreerd. Dit aantal is relatief hoog, wat past bij een zeer stedelijk centrumgebied.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation Dordrecht ligt op 0,9 km afstand, ongeveer 10 minuten lopen. Dat is handig voor reizen naar Rotterdam of verder.

ZOOMER Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.