Appartement te koop: Voorstraat 31A, Woudenberg
Verkocht onder voorbehoud
KopenWoudenbergAppartementenVoorstraat 31A

Voorstraat 31A

Nieuwoord, Woudenberg

€ 650.000
Buurt Nieuwoord, WoudenbergBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 183m²
183m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruim appartement met karakter

Dit appartement aan de Voorstraat in Woudenberg ademt historie, met een bouwjaar van 1905 en een oppervlakte van 183 m². Het energielabel A+ laat zien dat het pand goed geïsoleerd is. Met een vraagprijs van €650.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor een woning van deze omvang en kwaliteit is dat marktconform. Bekijk ook andere appartementen in Woudenberg voor vergelijking.

De buurt Nieuwoord

De woning ligt in de buurt Nieuwoord, een rustige wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt 1.490 inwoners, waarvan een aanzienlijk deel 65 jaar of ouder is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gemengde buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo op 87 meter, of naar de Albert Heijn en Aldi op 288 meter. Basisscholen zijn er ook dichtbij: De Olijfboom op 405 meter en Griftschool op 442 meter. De gemeente Woudenberg biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Geijtenbeek én Boers Woudenberg op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 oktober 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 650.000
Prijs per m²€ 3.552
Woonoppervlakte183m²
Perceeloppervlakte406m²
Bouwjaar1905
EnergielabelA+
BuurtNieuwoord
WijkWoudenberg
GemeenteWoudenberg

Locatie

Voorstraat 31A, Woudenberg

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuwoord

Inwoners1.490
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jumbo
't Schilt 18
87m
Albert Heijn
Dorpsstraat 27
288m
Aldi
Dorpsstraat 25
288m

Scholen

9 binnen 5 km

De Olijfboom
Basisonderwijs · 333 leerlingen
405m
Griftschool
Basisonderwijs · 178 leerlingen
442m
Jan Ligthartschool
Basisonderwijs · 231 leerlingen
554m

Veelgestelde vragen

Over Voorstraat 31A, Woudenberg

Welk energielabel heeft Voorstraat 31A?

De woning aan Voorstraat 31A in Woudenberg heeft energielabel A+.

Is €650.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €650.000 is aan de hoge kant, maar gezien de ruime 183 m², het energielabel A+ en de centrale ligging in Woudenberg is het marktconform. Vergelijkbare appartementen in de regio zijn vaak kleiner of hebben een lager energielabel.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in Woudenberg, op 4,4 km van het dichtstbijzijnde treinstation.

Wat is de staat van het onderhoud?

Het energielabel A+ duidt op goede isolatie en een efficiënte verwarmingsinstallatie. Het bouwjaar 1905 betekent dat er mogelijk historische elementen zijn, maar de exacte onderhoudsstaat is niet bekend.

Zijn er voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, waaronder Jumbo op 87 meter en Albert Heijn op 288 meter. Ook basisscholen zoals De Olijfboom (405 m) en Griftschool (442 m) zijn dichtbij. Een park of plantsoen ligt op 300 meter.