Appartement te koop: Vughterstraat 40A, 'S-Hertogenbosch
KopenDen BoschAppartementenVughterstraat 40A

Vughterstraat 40A

Binnenstad centrum, Den Bosch

€ 425.000
Buurt Binnenstad centrum, 'S-HertogenboschBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 18m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
43% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement in de historische binnenstad

Deze woning aan de Vughterstraat 40A in 's-Hertogenbosch ademt historie. Het appartement uit 1900 combineert oude charme met een centrale ligging. Met een vraagprijs van €460.000 is het een scherpe optie vergeleken met andere woningen in Den Bosch.

De buurt: Binnenstad centrum

De Binnenstad centrum is een levendige, dichtbevolkte buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Het is een van de meest stedelijke delen van de stad, met een hoge dichtheid aan winkels, horeca en cultuur. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge bewoners. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar voor deze specifieke straat. De buurt Binnenstad centrum staat bekend om zijn historische karakter.

Leven in de straat

De Vughterstraat ligt in het hart van de stad. Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn op 13 meter afstand, of naar Ekoplaza om de hoek. Basisscholen zoals OBS De Koningslinde en Basisschool Het Molenven zijn op loopafstand, al liggen ze wel op ruim 2,5 kilometer. De gemeente Den Bosch biedt een breed scala aan voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Boumij Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 425.000
Prijs per m²€ 5.592
Woonoppervlakte76m²
Bouwjaar1900
EnergielabelA++
GemeenteDen Bosch

Locatie

Vughterstraat 40A, 'S-Hertogenbosch

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad centrum

Inwoners6.960
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad centrum

Woningvoorraad4.285
Gem. WOZ-waarde€ 443.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen67%

Supermarkten

31 binnen 5 km

Albert Heijn
Vughterstraat 46
18m
Ekoplaza
Vughterstraat 154
258m
Jumbo
Visstraat 54
361m

Scholen

14 binnen 5 km

OBS De Koningslinde
Basisonderwijs · 563 leerlingen
2746m
Basisschool Het Molenven
Basisonderwijs · 245 leerlingen
2775m
KC Het IJzeren Kind
Basisonderwijs · 572 leerlingen
2961m

Veelgestelde vragen

Over Vughterstraat 40A, 'S-Hertogenbosch

Welk energielabel heeft Vughterstraat 40A?

De woning aan Vughterstraat 40A in 'S-Hertogenbosch heeft energielabel A++.

Is €460.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €460.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€893.482) en ook onder de mediaan (€799.500). Het appartement is met 76 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 148 m². De prijs per vierkante meter is met €6.053 relatief laag vergeleken met het buurtgemiddelde van €6.413. Het is een scherpe prijs voor een woning in de binnenstad.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van 's-Hertogenbosch ligt op 1,2 kilometer afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Daarmee is de stad per trein goed bereikbaar.

Wat voor energielabel heeft deze woning?

In de buurt heeft 29,6% van de woningen een label D of lager, en 25,9% label A. Omdat het een oud pand uit 1900 betreft, is het verstandig om bij bezichtiging te vragen naar het energielabel en de isolatie.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, de binnenstad biedt alle denkbare voorzieningen op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) zit op 13 meter, en er zijn meerdere restaurants, cafés en winkels in de straat. Ook een park of plantsoen is op 0,8 km afstand te vinden.

Hoe veilig is de buurt?

In de CBS-data over de buurt zijn 1.428 misdrijven geregistreerd, maar dit getal is niet uitgesplitst naar type of periode. De binnenstad is over het algemeen een levendig gebied, maar zoals in elke stad kunnen er incidenten voorkomen. Het is aan te raden zelf een indruk te krijgen door een bezoek.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt stonden woningen gemiddeld 108 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is iets langer dan het landelijke gemiddelde, maar de markt verschilt per type woning. Dit appartement is met een scherpe prijs mogelijk sneller van de hand.

Boumij Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 3 bronnen
Boumij Makelaars
boumij.nl
Bekijk
Boumij Makelaars
huispedia.nl
Bekijk
Boumij Makelaars
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Binnenstad centrum

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appVughterstraat 40A, 'S-Hertogenbosch
Bekijk