Appartement te koop: Weena 251, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenWeena 251

Weena 251

Cs Kwartier, Rotterdam

€ 709.000
Buurt Cs Kwartier, RotterdamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 152m²
54% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 246m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
51% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Weena 251, Rotterdam

Dit appartement aan de Weena in Rotterdam is een ruime woning in het Cs Kwartier. Met 152 m² woonoppervlak biedt het veel ruimte, midden in de stad. De vraagprijs van €709.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Rotterdam, maar past bij het formaat.

Cs Kwartier

De buurt Cs Kwartier is een stedelijk gebied met veel hoogbouw en voorzieningen op loopafstand. Het is een levendige buurt met een mix van bewoners, van studenten tot werkenden. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor het centrum.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je snel je boodschappen bij de Albert Heijn om de hoek (twee straten verder). Voor schoolgaande kinderen zijn er basisscholen zoals De Provenier op tien minuten lopen. Ook het voortgezet onderwijs is dichtbij, met de Horeca Vakschool Rotterdam op loopafstand. De gemeente Rotterdam biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaarskantoor Langejan aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 709.000
Prijs per m²€ 4.664
Woonoppervlakte152m²
Perceeloppervlakte1066m²
Bouwjaar1990
BuurtCs Kwartier
WijkRotterdam Centrum
GemeenteRotterdam

Locatie

Weena 251, Rotterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Cs Kwartier

Inwoners1.100
Mannen55%
Vrouwen45%

Woningmarkt

Gegevens uit Cs Kwartier

Woningvoorraad604
Gem. WOZ-waarde€ 408.000
Koopwoningen45%
Huurwoningen55%

Supermarkten

94 binnen 5 km

Albert Heijn
Coolsingel 47
246m
AH to go
Stationsplein 19B
351m
AH to go
Stationsplein 16
358m

Scholen

204 binnen 5 km

Havo/vwo voor Muziek en Dans
Voortgezet onderwijs · 195 leerlingen
333m
Yulius Heer Bokel College
Speciaal onderwijs · 119 leerlingen
360m
De Provenier
Basisonderwijs · 222 leerlingen
631m

Veelgestelde vragen

Over Weena 251, Rotterdam

Is de prijs van €709.000 reëel voor dit appartement?

De vraagprijs ligt 63% boven het buurtgemiddelde van €434.714, maar het appartement is ook 54% groter dan gemiddeld (152 m² versus 99 m²). De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.430, wat neerkomt op €673.360 voor 152 m². De vraagprijs is dus iets hoger dan dat gemiddelde, maar niet extreem.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het treinstation ligt op 0,6 km afstand, ongeveer zeven minuten lopen. De buurt heeft een zeer hoge omgevingsadressendichtheid (7.168 adressen per km²), wat betekent dat er veel voorzieningen en OV-haltes in de buurt zijn.

Wat voor soort buurt is Cs Kwartier?

Cs Kwartier is een dichtbevolkte, stedelijke buurt in het centrum van Rotterdam. Er wonen veel alleenstaanden (440 van de 604 huishoudens) en de gemiddelde huishoudensgrootte is 1,5. De meeste woningen zijn appartementen en de helft is gebouwd tussen 1970 en 2010.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Provenier ligt op 631 meter, en voortgezet onderwijs zoals Havo/vwo voor Muziek en Dans op 333 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven dichtbij, zoals op 0,3 km.

Hoe veilig is de buurt?

Het totale aantal misdrijven in de buurt is 1.696, wat relatief hoog is voor een stedelijk centrumgebied.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 30,8% van de koopwoningen label A en 38,5% label B. Het is aan te raden dit bij de makelaar te vragen.

Makelaarskantoor Langejan
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Makelaarskantoor Langejan
huispedia.nl
Bekijk
Makelaarskantoor Langejan
funda.nl
Bekijk