Appartement te koop: Weena 931, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenWeena 931

Weena 931

Cs Kwartier, Rotterdam

€ 465.000
Buurt Cs Kwartier, RotterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 131m²
32% groter dan gemiddeld in de buurt
AH to go op 397m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Weena 931, Rotterdam

Dit appartement aan de Weena in Rotterdam biedt een stadsleven met uitzicht op de skyline. Met 131 m² woonoppervlak is het ruim, en energielabel A betekent lage stookkosten. De vraagprijs van €465.000 is marktconform voor een appartement van deze omvang in het centrum. Bekijk ook andere appartementen in Rotterdam voor vergelijkbare opties.

Cs Kwartier

De buurt Cs Kwartier is een dichtbevolkt stadsdeel met veel jonge professionals. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar CBS-cijfers laten zien dat de buurt vooral uit eenpersoonshuishoudens bestaat. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat past bij een zeer stedelijk gebied.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je brood bij de AH to go om de hoek (twee straten verder) of bij de Dirk op vijf minuten lopen. Voor de kinderen is basisschool Vereniging De Rotterdamse Montessorischool op loopafstand, en voortgezet onderwijs zoals Mavo Centraal zit ook dichtbij. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VENK makelaars taxateurs.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 465.000
Prijs per m²€ 3.550
Woonoppervlakte131m²
Perceeloppervlakte4211m²
Bouwjaar1981
EnergielabelA
BuurtCs Kwartier
WijkRotterdam Centrum
GemeenteRotterdam

Locatie

Weena 931, Rotterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Cs Kwartier

Inwoners1.100
Mannen55%
Vrouwen45%

Woningmarkt

Gegevens uit Cs Kwartier

Woningvoorraad604
Gem. WOZ-waarde€ 408.000
Koopwoningen45%
Huurwoningen55%

Supermarkten

92 binnen 5 km

AH to go
Stationsplein 19B
397m
Aldi
1e Middellandstraat 56c
435m
AH to go
Stationsplein 16
444m

Scholen

193 binnen 5 km

Mavo Centraal
Voortgezet onderwijs · 284 leerlingen
236m
Wolfert RISS Senior Campus
Voortgezet onderwijs · 144 leerlingen
269m
Vereniging De Rotterdamse Montessorischool
Basisonderwijs · 338 leerlingen
309m

Veelgestelde vragen

Over Weena 931, Rotterdam

Welk energielabel heeft Weena 931?

De woning aan Weena 931 in Rotterdam heeft energielabel A.

Is €465.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €465.000 ligt boven de mediaan van €389.000 in de buurt, maar het appartement is met 131 m² ook 32% groter dan het buurtgemiddelde van 99 m². De gemiddelde prijs per m² in Cs Kwartier is €4.430, wat neerkomt op een verwachte prijs van circa €580.000 op basis van oppervlakte. De vraagprijs is dus aan de hoge kant, maar niet onrealistisch gezien de grootte en het energielabel A.

Hoe veilig is de buurt Cs Kwartier?

In Cs Kwartier zijn in de meest recente cijfers 1.696 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief hoog, maar past bij een zeer stedelijk centrumgebied met veel winkels en horeca.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

De gemiddelde verkooptijd van koopwoningen in Cs Kwartier is 60 dagen. Dat is een indicatie dat woningen redelijk snel van eigenaar wisselen. Houd er rekening mee dat dit gemiddelde is en per woning kan verschillen.

Zijn er veel koopwoningen beschikbaar in Cs Kwartier?

Op dit moment staan er 7 koopwoningen te koop in de buurt. Dat is een klein aanbod, wat kan duiden op een krappe markt. De gemiddelde vraagprijs is €434.714, met een range van €349.000 tot €555.000.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het appartement heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer zuinig is. In de buurt heeft 30,8% van de woningen label A. Met label A kun je relatief lage stookkosten verwachten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 0,6 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarnaast zijn er diverse bus- en tramhaltes in de buurt. De exacte lijnen worden niet genoemd, maar in het centrum van Rotterdam is het OV goed geregeld.

VENK makelaars taxateurs
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod