Appartement te koop: Weg naar 't Lange Water 2-3, Arnhem
KopenArnhemAppartementenWeg naar 't Lange Water 2-3

Weg naar 't Lange Water 2-3

Paasberg, Arnhem

€ 389.500
Buurt Paasberg, ArnhemBekijk buurt
AI-samenvatting

Weg naar 't Lange Water 2-3

Dit appartement aan de Weg naar 't Lange Water in Arnhem heeft een fijne, lichte uitstraling. Met 93 vierkante meter woonoppervlak biedt het voldoende ruimte voor een stel of klein gezin. De woning uit 1961 is solide gebouwd en ligt in een rustige, groene omgeving. De vraagprijs van €389.500 is scherp vergeleken met andere appartementen in Arnhem.

Buurt Paasberg

De buurt Paasberg is een geliefde wijk met veel groen en een gemoedelijke sfeer. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Gave buurt." De buurt kent een mix van gezinnen en ouderen, met een gemiddeld inkomen dat rond het Arnhemse gemiddelde ligt.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Lidl om de hoek, op 800 meter lopen. Ook de Jumbo en Albert Heijn zijn op tien minuten afstand. Voor kinderen is de Julianaschool voor Protestants Christelijk Basisonderwijs twee straten verder, en de openbare basisschool De Boomhut op loopafstand. De gemeente Arnhem biedt verder volop voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Willemsen Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 389.500
Prijs per m²€ 4.188
Woonoppervlakte93m²
Perceeloppervlakte2280m²
Bouwjaar1961
BuurtPaasberg
WijkVelperweg en omgeving
GemeenteArnhem

Locatie

Weg naar 't Lange Water 2-3, Arnhem

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.3
Hans
29-03-2025
Gaaf

Gave buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Paasberg

Inwoners2.180
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Paasberg

Woningvoorraad967
Gem. WOZ-waarde€ 442.000
Koopwoningen75%
Huurwoningen24%

Supermarkten

38 binnen 5 km

Lidl
Nordlaan 33
801m
Jumbo
Rosendaalseweg 696
1040m
Albert Heijn
Hanzestraat 411
1068m

Scholen

50 binnen 5 km

Julianaschool voor Protestants Christelijk Basisonderwijs
Basisonderwijs · 484 leerlingen
632m
Beekdal Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1153 leerlingen
760m
De Boomhut, openbare basisschool
Basisonderwijs · 373 leerlingen
760m

Veelgestelde vragen

Over Weg naar 't Lange Water 2-3, Arnhem

Is €389.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €389.500 ligt 24% onder de gemiddelde vraagprijs van €512.250 in de buurt Paasberg. De gemiddelde prijs per vierkante meter in de buurt is €4.428, terwijl dit appartement uitkomt op €4.188 per m². Daarmee is de prijs aan de lage kant voor de buurt, al is het bouwjaar 1961 en heeft de woning waarschijnlijk energielabel D of lager.

Hoe is de buurt Paasberg om in te wonen?

Paasberg is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen (71%) en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3 personen. Bewoners geven de buurt een 9,25 en noemen het een 'gave buurt'. Het park of plantsoen is op 100 meter afstand, ideaal om te wandelen.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je supermarkten zoals Lidl (800 m), Jumbo (1 km) en Albert Heijn (1 km). Basisscholen zoals Julianaschool (632 m) en De Boomhut (760 m) zijn dichtbij. Het treinstation is op 1,4 km afstand. Ook zijn er restaurants, een bibliotheek en een huisartsenpraktijk in de buurt.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 100% van de woningen energielabel D of lager, wat aangeeft dat de woning mogelijk minder zuinig is. Het bouwjaar 1961 bevestigt dat isolatie en verwarming aandachtspunten kunnen zijn.

Hoeveel appartementen staan er te koop in Paasberg?

Op dit moment staan er 4 koopwoningen te koop in de buurt Paasberg, waarvan dit appartement er één is. De gemiddelde vraagprijs is €512.250, met een mediaan van €507.250. De goedkoopste woning kost €259.500 en de duurste €775.000.

Is de woning geschikt voor een gezin met kinderen?

Met 93 m² en drie kamers (aanname) is het appartement geschikt voor een klein gezin. In de buurt zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Julianaschool en De Boomhut. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij (400 m). De buurt heeft veel gezinnen (345 huishoudens met kinderen).

Willemsen Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen