Appartement te huur: Westlandgracht 57-1, Amsterdam
HurenAmsterdamAppartementenWestlandgracht 57-1

Westlandgracht 57-1

Westlandgrachtbuurt, Amsterdam

€ 2.250 p.m.
Buurt Westlandgrachtbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Dirk op 437m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
47% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Rust en vertrouwdheid aan de Westlandgracht

Dit appartement aan de Westlandgracht in Amsterdam voelt als een thuis in een vertrouwde, rustige buurt. Met 62 m² woonoppervlak en een huurprijs van €2.250 per maand is het een betaalbare optie in de appartementen in Amsterdam, de prijs ligt 16% onder het buurtgemiddelde.

De buurt: Westlandgrachtbuurt

De buurt Westlandgrachtbuurt wordt door een bewoner omschreven als 'gezellig, rustig en vertrouwd'. Er wonen veel ouderen, gezinnen en starters, wat zorgt voor een fijne mix. De omgevingsadressendichtheid is hoog (7224 adressen per km²), wat past bij een zeer stedelijke omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Dirk om de hoek (op 437 m) of de Albert Heijn twee straten verder (542 m). Ouders kunnen de kinderen naar de Oecumenische basisschool Nautilus brengen, die naast de deur ligt (145 m). De gemeente Amsterdam biedt verder volop voorzieningen, zoals parken op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Grand Relocation en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.250 p.m.
Prijs per m²€ 36 p.m.
Woonoppervlakte62m²
Perceeloppervlakte141m²
Bouwjaar1934
BuurtWestlandgrachtbuurt
WijkHoofddorppleinbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Westlandgracht 57-1, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
Che Langereis
27-10-2023
Gezellig

Ik woon nu bijna een jaar in deze buurt. Ik vind het erg prettig, rustig & vertrouwd. In deze buurt wonen veel ouderen, gezinnen met kids, starters, waardoor je je meteen thuis voelt en er enige leuke reuring op straat is. Bereikbaarheid is prima; bus/tram station op loopafstand & er zit een metro station in de buurt. Je zit dichtbij twee parken: vondelpark & rembrandtpark wat fijn is voor de groene omgeving. Er zijn genoeg scholen in de buurt voor kids. Supermarkten, winkels, restaurants op loopafstand. Het zou leuk zijn als er nog wat bakkerijen in de buurt komen of wat meer winkels, zodat het nog gezelliger en gemakkelijker wordt om in je eigen buurt te blijven. Sportgelegenheden zijn er ook in de buurt wat erg prettig is, hier maak ik veel gebruik van. Ik heb mij nog geen moment onveilig gevoeld, ik heb het gevoel dat er geen mensen in de buurt rond lopen die hier niks te zoeken hebben.

Buurt statistieken

Gegevens uit Westlandgrachtbuurt

Inwoners3.650
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Westlandgrachtbuurt

Woningvoorraad2.071
Gem. WOZ-waarde€ 549.000
Koopwoningen34%
Huurwoningen65%

Supermarkten

142 binnen 5 km

Dirk
Sloterkade 110-127
437m
Albert Heijn
Delflandplein 31
542m
Albert Heijn
Rietwijkerstraat 22-24
583m

Scholen

186 binnen 5 km

Oecumenische basisschool Nautilus
Basisonderwijs · 246 leerlingen
145m
Cultuurprofielschool De Notenkraker
Basisonderwijs · 588 leerlingen
167m
SBO Tobiasschool
Speciaal onderwijs · 62 leerlingen
493m

Veelgestelde vragen

Over Westlandgracht 57-1, Amsterdam

Is €2.250 per maand een eerlijke prijs voor dit appartement?

Ja, de huurprijs van €2.250 ligt 16% onder het buurtgemiddelde van €2.679. Het appartement is met 62 m² wel kleiner dan het gemiddelde van 84 m² in de buurt. De prijs per m² is €36,29, wat iets boven het buurtgemiddelde van €34,67 per m² ligt. Al met al is de prijs marktconform voor een appartement in deze populaire Amsterdamse buurt.

Hoe snel worden woningen in de Westlandgrachtbuurt verhuurd?

Woningen in deze buurt worden gemiddeld in 16 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, wat aangeeft dat er veel vraag is naar huurwoningen in de buurt. Het is dus verstandig om snel te reageren als je interesse hebt.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

De buurt heeft uitstekende voorzieningen. Op loopafstand vind je supermarkten zoals Dirk (437 m) en Albert Heijn (542 m). Ook zijn er meerdere scholen, waaronder Oecumenische basisschool Nautilus op 145 m. Het Vondelpark en Rembrandtpark liggen op 0,3 km afstand. Daarnaast zijn er restaurants, een bibliotheek en sportgelegenheden in de buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van de Westlandgrachtbuurt?

De buurt is goed bereikbaar. Het treinstation ligt op 1,7 km afstand, en bus- en tramhaltes zijn op loopafstand. Ook is er een metrostation in de buurt. De omgevingsadressendichtheid is hoog (7224 adressen per km²), wat past bij een zeer stedelijke omgeving.

Is de buurt veilig?

Volgens een bewoner voelt de buurt veilig aan: 'Ik heb mij nog geen moment onveilig gevoeld, ik heb het gevoel dat er geen mensen in de buurt rond lopen die hier niks te zoeken hebben.' Het totaal aantal misdrijven in de buurt is 244, maar dat getal zegt niet alles over de veiligheidsbeleving.

Wat is het energielabel van dit appartement?

Het bouwjaar is 1934, wat kan duiden op een minder goede isolatie. Het is aan te raden om bij de makelaar te informeren naar het energielabel en de bijbehorende stookkosten.