Hoekwoning te koop: Eckartseweg Zuid 370, Eindhoven
KopenEindhovenHoekwoningenEckartseweg Zuid 370

Eckartseweg Zuid 370

Oude Toren, Eindhoven

€ 417.000
Buurt Oude Toren, EindhovenBekijk buurt
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Eindhoven

Deze hoekwoning uit 1927 heeft een eigen gezicht, met 111 m² woonoppervlak en een tuin rondom. Het energielabel F betekent dat je rekening mag houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €417.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere hoekwoningen in Eindhoven, maar de woning heeft wel een flink perceel van 155 m².

Buurt Oude Toren: rustig en gemêleerd

De buurt Oude Toren is een rustige wijk met veel groen. Op basis van vier beoordelingen geven bewoners een 7,4. Een bewoner zegt: 'voel me veilig en beschermd, centraal gelegen makkelijk bereikbaar alle voorzieningen binnen handbereik.' Een ander noemt de buurt 'gezellig', maar merkt ook op dat er 'teveel woningen met moeilijke gevallen en teveel huisjesmelkers' zijn. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en senioren.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij SPAR (7 minuten lopen) of Albert Heijn (8 minuten). Basisschool Salto Jenaplanschool De Driestam is op loopafstand (5 minuten), en voortgezet onderwijs zoals Parmant Florian zit twee straten verder (3 minuten). De gemeente Eindhoven biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via ERA Focus makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 417.000
Prijs per m²€ 3.757
Woonoppervlakte111m²
Perceeloppervlakte155m²
Bouwjaar1927
EnergielabelF
BuurtOude Toren
WijkBegijnenbroek
GemeenteEindhoven

Locatie

Eckartseweg Zuid 370, Eindhoven

Ervaringen uit de buurt

Goed · 4 bewoners

6.9
Jos wassink
21-10-2025
Gezellig

Komen teveel woningen met moeilijke gevallen en teveel huisjes melkers

5.8
Eddie
09-01-2025
de buurt is redelijk goed

Afgelopen jaren is het een vreselijke rotzooi geworden. En als het gaat om de flats (het gros van de woningen) komt dit omdat veel nieuwere bewoners hun vuilnis naast de ondergrondse containers leggen ipv erin. Het past dan bijv. niet omdat men de vuilniszakken veels te vol stopt. Tevens zijn er enorm veel jongere mensen komen wonen terwijl de flats juist voor senioren waren bedoeld. Dit uit zich met name in geluidsoverlast, bij direct naast elkaar gelegen woningen. En dit tot in het extreme, je hoort elkaar praten, winden laten, etc. etc....

8.0
timmem
21-12-2024
voel me veilig en beschermd

centraal gelegen makkelijk bereikbaar alle voorzieningen binnen handbereik

8.9
elisabeth timmermans
16-08-2024
comfortabel

voor senioren een prettige leefomgeving met alle voorzieningen binnen handbereik

Buurt statistieken

Gegevens uit Oude Toren

Inwoners1.720
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Oude Toren

Woningvoorraad1.045
Gem. WOZ-waarde€ 302.000
Koopwoningen37%
Huurwoningen63%

Supermarkten

61 binnen 5 km

SPAR
De Lampendriessen 31
700m
Albert Heijn
Cassandraplein 8
756m
Aldi
Cassandraplein 15
756m

Scholen