Hoekwoning te koop: Elizabeth Anscombestraat 23, Almere
KopenAlmereHoekwoningenElizabeth Anscombestraat 23

Elizabeth Anscombestraat 23

Oosterwold Zuid, Almere

€ 515.000
Buurt Oosterwold Zuid, AlmereBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Al 641 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 48 dagen
AI-samenvatting

Een hoekwoning in een nieuwe wijk

Deze hoekwoning aan de Elizabeth Anscombestraat 23 staat in Oosterwold Zuid, een jonge wijk in Almere. Het is een nieuwbouwwoning uit 2024 met energielabel A++++, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Met 87 m² woonoppervlak en een perceel van 208 m² is het een compacte woning met een ruime tuin. De vraagprijs van €515.000 is scherp vergeleken met andere hoekwoningen in Almere, die gemiddeld duurder zijn.

De buurt Oosterwold Zuid

Oosterwold Zuid is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De buurt is nog in ontwikkeling, maar er is al een basischool in de maak. Een bewoner zegt: "Goede nette buurt en er komt een basischool dicht bij." De buurt scoort een 9,25 op basis van één beoordeling. CBS-cijfers laten zien dat de buurt Oosterwold Zuid vooral jonge gezinnen en stellen trekt, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl, op tien minuten lopen. Ook SPAR express en Albert Heijn zijn op loopafstand. Basisschool De Pauw en De Verbeelding liggen op twee straten verder. De gemeente Almere biedt verder ruime parken en recreatiegebieden op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Inter immo aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 augustus 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 515.000
Prijs per m²€ 5.920
Woonoppervlakte87m²
Perceeloppervlakte208m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA++++
BuurtOosterwold Zuid
WijkOosterwold
GemeenteAlmere

Locatie

Elizabeth Anscombestraat 23, Almere

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.3
sven
03-03-2026
Goede nette buurt

Goede nette buurt en er komt een basischool dicht bij

Buurt statistieken

Gegevens uit Oosterwold Zuid

Inwoners3.030
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Oosterwold Zuid

Woningvoorraad662
Gem. WOZ-waarde€ 580.000
Koopwoningen94%
Huurwoningen6%

Supermarkten

0 binnen 5 km

Lidl
Daniël Goedkoopstraat 21
5310m
SPAR express
Koningsbeltweg 1
6029m
Albert Heijn
Juan Grisstraat 44
6272m

Scholen

7 binnen 5 km

Basisschool De Pauw
Basisonderwijs
1890m
De Verbeelding
Basisonderwijs · 99 leerlingen
1901m
De Verwondering
Basisonderwijs · 303 leerlingen
4323m

Veelgestelde vragen

Over Elizabeth Anscombestraat 23, Almere

Welk energielabel heeft Elizabeth Anscombestraat 23?

De woning aan Elizabeth Anscombestraat 23 in Almere heeft energielabel A++++.

Is €515.000 een eerlijke prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €515.000 ligt 37% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€812.143). De woning is wel kleiner dan gemiddeld (87 m² versus 131 m²). De prijs per m² is met €5.920 iets lager dan het buurtgemiddelde van €6.346. Het is een scherpe prijs voor een nieuwbouwwoning met energielabel A++++.

Hoe is de buurt Oosterwold Zuid?

Oosterwold Zuid is een nieuwe, rustige buurt met veel eengezinswoningen (95%). De meeste woningen zijn koopwoningen (94%). Er wonen veel jonge gezinnen en stellen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (5) en een lage omgevingsadressendichtheid (165), wat het een groen en ruimtelijk karakter geeft.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool De Pauw en De Verbeelding liggen op ongeveer 1,9 km (twee straten verder). Ook De Verwondering en Algemeen Bijzondere Basisschool Het Universum zijn binnen 5 km bereikbaar. Er wordt een nieuwe basisschool gebouwd in de buurt.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 8,8 km afstand. Dat is ongeveer 15 minuten met de auto of fiets. De buurt is verder goed bereikbaar via de weg.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel A++++, het hoogste label. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten. In de buurt heeft 77,8% van de woningen label A+ of hoger, dus dit is gebruikelijk voor nieuwbouw.

Hoeveel woningen staan er te koop in de buurt?

Er staan momenteel 7 koopwoningen te koop in Oosterwold Zuid. De gemiddelde vraagprijs is €812.143, met een mediaan van €775.000. De prijzen variëren van €495.000 tot €1.250.000. In de afgelopen periode zijn 16 woningen verkocht, met een gemiddelde verkoopprijs van €739.688.