Hoekwoning te koop: Heerlerbaan 114, Heerlen
KopenHeerlenHoekwoningenHeerlerbaan 114

Heerlerbaan 114

Heerlerbaan-West, Heerlen

€ 478.000
Buurt Heerlerbaan-West, HeerlenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 294m²
294m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
35% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning met karakter

Deze hoekwoning aan de Heerlerbaan heeft een flinke oppervlakte van 294 m² en een perceel van 685 m². Het bouwjaar 1930 geeft de woning een klassieke uitstraling. De prijs van € 478.000 is aan de hoge kant, maar past bij de ruime opzet. Bekijk ook hoekwoningen in Heerlen voor vergelijkbaar aanbod.

Heerlerbaan-West: rustig en groen

Heerlerbaan-West is een rustige buurt met veel groen. Van de 1.710 inwoners is een groot deel 65 jaar of ouder. De buurt heeft een matige stedelijkheid (3 op een schaal van 5). Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar. Lees meer over de buurt Heerlerbaan-West.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn (om de hoek), Aldi en PLUS (beide twee straten verder). Basisscholen zoals RKBS De Windwijzer en OBS de Tovercirkel zijn ook om de hoek te vinden. De gemeente Heerlen biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Hoogveste B.V. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 478.000
Prijs per m²€ 1.626
Woonoppervlakte294m²
Perceeloppervlakte685m²
Bouwjaar1930
BuurtHeerlerbaan-West
WijkHeerlerbaan-Schil
GemeenteHeerlen

Locatie

Heerlerbaan 114, Heerlen

Buurt statistieken

Gegevens uit Heerlerbaan-West

Inwoners1.710
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Albert Heijn
Bautscherweg 43
558m
Aldi
Heerlerbaan 239a
642m
PLUS
Heerlerbaan 239
658m

Scholen

50 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool De Windwijzer
Basisonderwijs · 211 leerlingen
558m
OBS de Tovercirkel
Basisonderwijs · 164 leerlingen
558m
Basisschool Windekind
Basisonderwijs · 370 leerlingen
1037m

Veelgestelde vragen

Over Heerlerbaan 114, Heerlen

Is € 478.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 478.000 is aan de hoge kant voor een hoekwoning in Heerlen. De woning is met 294 m² woonoppervlak en 685 m² perceel wel erg ruim. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van het huis en de exacte ligging. Vergelijk met andere hoekwoningen in de buurt om een goed beeld te krijgen.

Hoe oud is deze woning en wat zegt dat over het onderhoud?

De woning is gebouwd in 1930, dus bijna 100 jaar oud. Dat betekent dat er mogelijk onderhoud nodig is aan fundering, dak, leidingen of isolatie. Vraag bij bezichtiging naar de onderhoudsstaat en of er recente renovaties zijn gedaan. Een bouwtechnische keuring kan inzicht geven.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel van deze woning staat niet in de advertentie. Bij een woning uit 1930 is het label vaak laag (bijvoorbeeld E, F of G), maar dat hangt af van isolatie en installaties. Vraag de makelaar naar het energielabel of check het energieloket van de gemeente.