Vrijstaande woning te koop: Ruth Firststraat 7, Heerlen
KopenHeerlenVrijstaande woningenRuth Firststraat 7

Ruth Firststraat 7

Heerlerbaan-West, Heerlen

€ 700.000
Buurt Heerlerbaan-West, HeerlenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 245m²
245m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Heerlen

Deze vrijstaande woning uit 1994 staat in een rustige buurt van Heerlen. Met 245 m² woonoppervlak en een perceel van 740 m² is er veel ruimte. De woning heeft energielabel A, wat duidt op een zuinige woning. De prijs van €700.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Heerlen.

Heerlerbaan-West

De woning staat in de buurt Heerlerbaan-West. Het is een wijk met veel groen en een mix van bewoners. De buurt telt 1.710 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een rustige, wat oudere bevolking zien.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 847 meter, of bij Aldi en PLUS op nog geen kilometer. Basisschool Windekind is om de hoek, op 733 meter. Ook de Rooms Katholieke Basisschool De Windwijzer en OBS de Tovercirkel zijn op loopafstand. De gemeente Heerlen biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Damen Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 700.000
Prijs per m²€ 2.857
Woonoppervlakte245m²
Perceeloppervlakte740m²
Bouwjaar1994
EnergielabelA
BuurtHeerlerbaan-West
WijkHeerlerbaan-Schil
GemeenteHeerlen

Locatie

Ruth Firststraat 7, Heerlen

Buurt statistieken

Gegevens uit Heerlerbaan-West

Inwoners1.710
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Albert Heijn
Bautscherweg 43
847m
Aldi
Heerlerbaan 239a
953m
PLUS
Heerlerbaan 239
967m

Scholen

50 binnen 5 km

Basisschool Windekind
Basisonderwijs · 370 leerlingen
733m
Rooms Katholieke Basisschool De Windwijzer
Basisonderwijs · 211 leerlingen
847m
OBS de Tovercirkel
Basisonderwijs · 164 leerlingen
847m

Veelgestelde vragen

Over Ruth Firststraat 7, Heerlen

Welk energielabel heeft Ruth Firststraat 7?

De woning aan Ruth Firststraat 7 in Heerlen heeft energielabel A.

Is €700.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €700.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Heerlen. De woning is groot (245 m²) met een flink perceel (740 m²) en heeft energielabel A. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en ligging. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de buurt om een beeld te krijgen.

Hoe is de buurt Heerlerbaan-West?

Heerlerbaan-West is een rustige buurt met veel groen. De bevolking is gemiddeld wat ouder: 605 van de 1.710 inwoners is 65 jaar of ouder. Er zijn 795 woningen, waarvan 59% eengezinswoningen en 63% koopwoningen. De omgevingsadressendichtheid is 1.291 per km², wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Wat is de afstand tot het treinstation?