Hoekwoning te koop: Kleefkruidstraat 68, Amsterdam
KopenAmsterdamHoekwoningenKleefkruidstraat 68

Kleefkruidstraat 68

K-buurt-Zuidoost, Amsterdam

€ 690.000
Buurt K-buurt-Zuidoost, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 135m²
135m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 327m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in Amsterdam-Zuidoost

Deze hoekwoning aan de Kleefkruidstraat is een moderne woning uit 2018 met een woonoppervlak van 135 m² en een perceel van 165 m². Het energielabel A betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. Met een vraagprijs van €690.000 is dit aanbod aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde van €578.500, maar de woning is ook groter en nieuwer dan veel andere koopwoningen in de buurt. Bekijk ook andere hoekwoningen in Amsterdam.

De buurt K-buurt-Zuidoost

De buurt K-buurt-Zuidoost is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen (77% van de woningen). Er wonen relatief veel gezinnen met kinderen (265 huishoudens) en de gemiddelde huishoudensgrootte is 2,4 personen. De buurt heeft een stedelijkheidsgraad van 2 (zeer sterk stedelijk) met een omgevingsadressendichtheid van 2441 adressen per km². Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op 327 meter afstand, om de hoek dus. Ook de Aldi is met 463 meter twee straten verder. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals Basisschool Samenspel op 345 meter en Openbare Daltonschool Nellestein op 823 meter, beide op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt verder ruime voorzieningen, waaronder parken en restaurants op korte afstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarsland en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 690.000
Prijs per m²€ 5.111
Woonoppervlakte135m²
Perceeloppervlakte165m²
Bouwjaar2018
EnergielabelA
BuurtK-buurt-Zuidoost
WijkK-buurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Kleefkruidstraat 68, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit K-buurt-Zuidoost

Inwoners1.395
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit K-buurt-Zuidoost

Woningvoorraad454
Gem. WOZ-waarde€ 492.000
Koopwoningen41%
Huurwoningen59%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Albert Heijn
Karspeldreef 1389
327m
Aldi
Karspeldreef 1235
463m
Albert Heijn
Harriet Freezerstraat 96
1102m

Scholen

75 binnen 5 km

Basisschool Samenspel
Basisonderwijs · 348 leerlingen
345m
Basisschool Samenspel 2
Basisonderwijs · 217 leerlingen
422m
Openbare Daltonschool Nellestein
Basisonderwijs · 250 leerlingen
823m

Veelgestelde vragen

Over Kleefkruidstraat 68, Amsterdam

Welk energielabel heeft Kleefkruidstraat 68?

De woning aan Kleefkruidstraat 68 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €690.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €690.000 ligt boven het gemiddelde van verkochte koopwoningen in de buurt (€578.500). De woning is echter ook groter (135 m²) en nieuwer (2018) dan veel andere woningen in de buurt. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking, maar het is een aanbod dat past bij de kenmerken van deze hoekwoning.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Amsterdam-Zuidoost, op 3,6 km van het dichtstbijzijnde treinstation. De buurt is zeer stedelijk met een hoge dichtheid aan voorzieningen. Voor dagelijkse boodschappen zijn Albert Heijn en Aldi op loopafstand. De exacte bereikbaarheid per auto of OV hangt af van je bestemming, maar de locatie biedt goede toegang tot de stad.