Hoekwoning te koop: Limbostraat 33, Purmerend
KopenPurmerendHoekwoningenLimbostraat 33

Limbostraat 33

Amerika, Purmerend

€ 739.000
Buurt Amerika, PurmerendBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 151m²
151m² woonoppervlakte
Vomar op 257m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning aan de Limbostraat in Purmerend valt op door zijn lichte, open indeling en de ruime tuin. Met 151 m² woonoppervlak en een perceel van 196 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 2000 heeft energielabel A, wat duidt op een lage energierekening. De vraagprijs van €739.000 is marktconform voor een hoekwoning in deze staat. Bekijk ook het aanbod van hoekwoningen in Purmerend.

Amerika: een groene, kindvriendelijke buurt

De buurt Amerika in Weidevenne is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Volgens CBS-data wonen er vooral gezinnen met kinderen en is de gemiddelde huishoudensgrootte 2,5 personen. Een bewoner noemt het een 'top locatie voor forensen' vanwege de goede voorzieningen. De buurt Amerika biedt een prettige woonomgeving met veel groen.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Vomar op 257 meter of Albert Heijn op 297 meter, beide om de hoek. Basisscholen zijn er ook dichtbij: Oecumenische basisschool De Marimba ligt op 127 meter en Openbare Basisschool De Nieuwe Wereld op 363 meter. Het treinstation is op loopafstand (700 meter). De gemeente Purmerend biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Overbeek Makelaars o.g. Purmerend BV op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 739.000
Prijs per m²€ 4.894
Woonoppervlakte151m²
Perceeloppervlakte196m²
Bouwjaar2000
EnergielabelA
BuurtAmerika
WijkWeidevenne
GemeentePurmerend

Locatie

Limbostraat 33, Purmerend

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
R. Kok
29-03-2025
Top locatie voor forensen

Geweldige buurt met alle voorzieningen zoals OV winkels scholen sport

Buurt statistieken

Gegevens uit Amerika

Inwoners4.540
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Vomar
Van Damplein 9
257m
Albert Heijn
Van Damplein 13
297m
PLUS
Zwanebloem 4
1227m

Scholen

42 binnen 5 km

Oecumenische basisschool De Marimba
Basisonderwijs · 318 leerlingen
127m
Openbare Basisschool De Nieuwe Wereld
Basisonderwijs · 239 leerlingen
363m
Openbare Basisschool Oeboentoe
Basisonderwijs · 186 leerlingen
806m

Veelgestelde vragen

Over Limbostraat 33, Purmerend

Welk energielabel heeft Limbostraat 33?

De woning aan Limbostraat 33 in Purmerend heeft energielabel A.

Is €739.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €739.000 is marktconform voor een hoekwoning van 151 m² met energielabel A in Purmerend. De woning verkeert in goede staat en heeft een ruime tuin. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 700 meter afstand, dus op loopafstand. Daarmee ben je snel in Amsterdam. Ook de snelweg is goed bereikbaar. De buurt heeft goede OV-verbindingen en winkels zijn dichtbij.

Wat voor type woning is dit precies?