Hoekwoning te koop: Muldershof 2, Tegelen
Verkocht onder voorbehoud
KopenVenloHoekwoningenMuldershof 2

Muldershof 2

Tegelen-Centrum, Venlo

€ 419.500
Buurt Tegelen-Centrum, TegelenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 120m²
120m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in Tegelen

Deze hoekwoning aan het Muldershof 2 staat in een rustige straat in Tegelen. Met 120 m² woonoppervlak en een perceel van 162 m² is er voldoende ruimte voor een gezin. De woning uit 2002 is goed onderhouden en heeft een energielabel dat je terugziet in de lage stookkosten. De vraagprijs van €419.500 is aan de hoge kant vergeleken met het gemiddelde in de buurt, maar de woning is ook ruimer dan veel andere koopwoningen in Tegelen-Centrum. Bekijk ook andere hoekwoningen in Venlo voor een idee van het aanbod.

Tegelen-Centrum: een levendige buurt

Tegelen-Centrum is een buurt met bijna 3.800 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen met kinderen. De buurt heeft een mix van koop- en huurwoningen, met een redelijk aandeel eengezinswoningen. De sfeer is gemoedelijk, al zijn er geen bewonersreviews om dat te staven. De omgeving is stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 1.577 adressen per km². Meer over de buurt vind je op de pagina over Tegelen-Centrum.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, die om de hoek ligt op 500 meter. Ook de PLUS op 1 km is goed bereikbaar. Basisschool St Jozef zit op 126 meter. Openbaar Kindcentrum het Maasveld is op 715 meter. Het treinstation van Tegelen is op 1,3 km, handig voor een rit naar Venlo of verder. De gemeente Venlo biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Verstegen Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 419.500
Prijs per m²€ 3.496
Woonoppervlakte120m²
Perceeloppervlakte162m²
Bouwjaar2002
EnergielabelA
BuurtTegelen-Centrum
WijkTegelen-Centrum
GemeenteVenlo

Locatie

Muldershof 2, Tegelen

Buurt statistieken

Gegevens uit Tegelen-Centrum

Inwoners3.785
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Tegelen-Centrum

Woningvoorraad2.024
Gem. WOZ-waarde€ 253.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen45%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Albert Heijn
Raadhuislaan 48
503m
Albert Heijn
Kerkstraat 42
503m
PLUS
Pater Petersstraat 1
961m

Scholen

32 binnen 5 km

Basisschool St Jozef
Basisonderwijs · 241 leerlingen
126m
Velddijk
Speciaal onderwijs · 163 leerlingen
202m
Openbaar Kindcentrum het Maasveld
Basisonderwijs · 339 leerlingen
715m

Veelgestelde vragen

Over Muldershof 2, Tegelen

Welk energielabel heeft Muldershof 2?

De woning aan Muldershof 2 in Tegelen heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €419.500 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €419.500 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in Tegelen-Centrum van €383.804 en ook boven de mediaan van €330.000. De woning is echter met 120 m² ruimer dan het gemiddelde van 130 m² in de buurt. De prijs per m² is €3.496, wat hoger is dan het buurtgemiddelde van €3.099. Of de prijs reëel is, hangt af van de staat en de exacte ligging, maar het is aan de hoge kant.

Hoe is de buurt Tegelen-Centrum om in te wonen?

Tegelen-Centrum is een levendige buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel ouderen en alleenstaanden, maar ook gezinnen. De buurt heeft een stedelijk karakter met een dichtheid van 1.577 adressen per km². Er zijn voldoende winkels, scholen en een treinstation op 1,3 km. Het aantal misdrijven is 285, wat relatief laag is voor een stedelijke omgeving.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel van deze woning is niet specifiek vermeld in de gegevens. In de buurt heeft 21,4% van de woningen label A en 7,1% label A+. Omdat de woning uit 2002 stamt, is de kans groot dat het label minimaal C of beter is. Een woning uit die tijd heeft vaak goede isolatie en dubbel glas.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool St Jozef zit op 126 meter, Openbaar Kindcentrum het Maasveld op 715 meter en PassePartout op 1 km. Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 2,8 km. Er zijn ook scholen voor speciaal onderwijs, zoals Velddijk op 202 meter.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Tegelen ligt op 1,3 km afstand, wat ongeveer 15 minuten lopen is. Vanaf daar kun je naar Venlo en verder reizen.

Wat voor type woning is dit precies?

Dit is een hoekwoning, wat betekent dat het een eengezinswoning is met een tuin aan twee zijden. Het perceel is 162 m², wat ruimer is dan gemiddeld. De woning heeft 120 m² woonoppervlak en is gebouwd in 2002. Het is een koopwoning en geen appartement of tussenwoning.