Hoekwoning te koop: Pieter de Hooghstraat 4, Best
Verkocht onder voorbehoud
KopenBestHoekwoningenPieter de Hooghstraat 4

Pieter de Hooghstraat 4

Naastenbest, Best

€ 689.000
Buurt Naastenbest, BestBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 231m²
93% groter dan gemiddeld in de buurt
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in Best

Deze hoekwoning aan de Pieter de Hooghstraat 4 heeft een woonoppervlak van 231 m² en een perceel van 303 m². Het bouwjaar 1978 en energielabel C geven een solide basis. Met een vraagprijs van €689.000 is dit een marktconform aanbod, zeker gezien de schaarste aan hoekwoningen in Best.

Buurt Naastenbest

Naastenbest is een rustige buurt met een mix van culturen. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners een 7,6. Een bewoner zegt: "Het is niet druk of luid, ik woon in een hele rustige omgeving." Een ander noemt de buurt "goed bereikbaar met bus/trein/auto/fiets" en ziet verbetering door werkzaamheden. De buurt Naastenbest telt 4.185 inwoners, met veel gezinnen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar Ekoplaza (om de hoek) of Albert Heijn (twee straten verder). Ook Aldi en PLUS zijn op loopafstand. Basisscholen De Heydonck Naastenbest en Immanuel zitten om de hoek, en het Heerbeeck College voor voortgezet onderwijs is tien minuten lopen. De gemeente Best biedt verder een treinstation op loopafstand en voldoende parken.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van der Heijden Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 november 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 689.000
Prijs per m²€ 2.983
Woonoppervlakte231m²
Perceeloppervlakte303m²
Bouwjaar1978
EnergielabelC
BuurtNaastenbest
WijkBest
GemeenteBest

Locatie

Pieter de Hooghstraat 4, Best

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

6.5
Maartje Hendrikx
04-12-2025
Praktische locatie

In deze buurt wonen veel buitenlandse mensen. Het is daardoor erg variërend maar niet heel erg gezellig. Er wordt niet veel gemengd. De huizen en flats zijn oudbollig en de wegen zijn erg smal.

8.6
Jamaica
04-05-2025
Buurt

Het is niet druk of luid ik woon in een hele rustige omgeving maar soms is het iets minder rustig dat is normaal natuurlijk verder op heb ik niets meer erover te zeggen alles is prima :)

7.8
LM
26-06-2024
Goed bereikbare buurt met veel verschillende culturen

De buurt is goed bereikbaar met bus/trein/auto/fiets. buurt wordt door werkzaamheden steeds mooier en rijden mensen minder te hard. af en toe wel problemen met criminaliteit.

Buurt statistieken

Gegevens uit Naastenbest

Inwoners4.185
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Naastenbest

Woningvoorraad1.722
Gem. WOZ-waarde€ 346.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen46%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Ekoplaza
Hoofdstraat 50
582m
Albert Heijn
Boterhoek 19
688m
Aldi
Secretaris L Jansenstraat 34
834m

Scholen

15 binnen 5 km

De Heydonck Naastenbest
Basisonderwijs · 191 leerlingen
513m
Immanuel
Basisonderwijs · 128 leerlingen
542m
Kindcentrum Platijn
Basisonderwijs · 181 leerlingen
570m

Veelgestelde vragen

Over Pieter de Hooghstraat 4, Best

Welk energielabel heeft Pieter de Hooghstraat 4?