Hoekwoning te koop: Postbaan 15, Maastricht
Onder bod
KopenMaastrichtHoekwoningenPostbaan 15

Postbaan 15

Oud-Caberg, Maastricht

€ 699.000
Buurt Oud-Caberg, MaastrichtBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 197m²
197m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
36% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in Oud-Caberg

Deze hoekwoning aan de Postbaan in Maastricht heeft een flinke oppervlakte van 197 m² en een perceel van 375 m². Het bouwjaar 1970 en energielabel C geven een solide basis. Met een vraagprijs van €699.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar de prijs per vierkante meter ligt rond de gemiddelde vraagprijs in de buurt. Bekijk ook andere hoekwoningen in Maastricht voor vergelijking.

De buurt Oud-Caberg

Oud-Caberg is een rustige woonbuurt in Maastricht, met veel groen en een gemêleerde bevolking. De buurt telt zo'n 1.920 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een stabiele, wat oudere wijk. Meer over de buurt Oud-Caberg lees je op de buurtpagina.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die op loopafstand ligt. Ook Jumbo en Aldi zijn binnen een kwartier fietsen te vinden. Basisschool Het Mozaïek zit om de hoek, en voor voortgezet onderwijs moet je iets verder, naar Terra Nigra Praktijkonderwijs. De gemeente Maastricht biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Tijs & Cyril Makelaardij. De vraagprijs is aan de hoge kant vergeleken met de mediaan in de buurt, maar de woning is ook bovengemiddeld groot.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 april 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 699.000
Prijs per m²€ 3.548
Woonoppervlakte197m²
Perceeloppervlakte375m²
Bouwjaar1970
EnergielabelC
BuurtOud-Caberg
WijkBuitenwijk West
GemeenteMaastricht

Locatie

Postbaan 15, Maastricht

Buurt statistieken

Gegevens uit Oud-Caberg

Inwoners1.920
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Oud-Caberg

Woningvoorraad1.052
Gem. WOZ-waarde€ 309.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

30 binnen 5 km

PLUS
Clavecymbelstraat 31-33
617m
Jumbo
Malbergsingel 74
1149m
Aldi
Malbergsingel 54
1149m

Scholen

40 binnen 5 km

Basisschool Het Mozaïek
Basisonderwijs · 154 leerlingen
612m
IvOO AD VSO
Speciaal onderwijs · 144 leerlingen
1066m
Basisschool St Oda
Basisonderwijs · 179 leerlingen
1647m

Veelgestelde vragen

Over Postbaan 15, Maastricht

Welk energielabel heeft Postbaan 15?

De woning aan Postbaan 15 in Maastricht heeft energielabel C.

Is €699.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €699.000 ligt boven de gemiddelde vraagprijs in Oud-Caberg (€677.833) en ver boven de mediaan (€339.000). De woning is echter met 197 m² ook veel groter dan gemiddeld. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.180, wat deze woning op €3.548 per m² brengt. Dat is iets hoger, maar niet extreem voor een hoekwoning met een ruim perceel.

Hoe is de buurt Oud-Caberg om in te wonen?

Oud-Caberg is een rustige, groene buurt met veel oudere bewoners. Er zijn weinig voorzieningen direct om de hoek, maar de supermarkt en basisschool zijn op loopafstand. Het centrum van Maastricht is met de fiets of auto goed bereikbaar.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat is redelijk zuinig, maar niet top. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label B, 25% label C en 25% label D of lager. Label C betekent dat je energiekosten gemiddeld zijn, maar je kunt overwegen om te isoleren of zonnepanelen te plaatsen om het verbruik te verlagen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loop- of fietsafstand. Basisschool Het Mozaïek ligt op 612 meter, Basisschool St Oda op 1,6 km en Basisschool de Maasköpkes op 1,7 km. Voor voortgezet onderwijs is Terra Nigra Praktijkonderwijs op 1,7 km, en het reguliere voortgezet onderwijs op 2 km.

Hoeveel supermarkten zijn er in de buurt?

Binnen 1,5 km vind je vijf supermarkten: PLUS (617 m), Jumbo (1,1 km), Aldi (1,1 km), SPAR (1,2 km) en SPAR express (1,5 km). De PLUS is het dichtstbij en goed voor de dagelijkse boodschappen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In Oud-Caberg stonden woningen gemiddeld 63 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is redelijk snel, wat aangeeft dat de buurt gewild is. Deze woning staat nu te koop, dus de verkooptijd is nog niet bekend.