Hoekwoning te koop: Tischbeinstraat 2A02, Maastricht
KopenMaastrichtHoekwoningenTischbeinstraat 2A02

Tischbeinstraat 2A02

Sint Maartenspoort, Maastricht

€ 210.000
Buurt Sint Maartenspoort, MaastrichtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 224m²
421% groter dan gemiddeld in de buurt
Jumbo op 378m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in Maastricht

Deze hoekwoning aan de Tischbeinstraat in Maastricht heeft een woonoppervlak van 224 m², wat aanzienlijk ruimer is dan het buurtgemiddelde. Het energielabel A+ is een groot pluspunt. Met een vraagprijs van €210.000 is dit een scherpe prijs voor zo'n grote woning. Bekijk ook andere hoekwoningen in Maastricht.

Sint Maartenspoort

De woning ligt in de buurt Sint Maartenspoort, een stedelijke buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jong en oud. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor een centrumwijk. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Jumbo (twee straten verder) of SPAR (vijf minuten lopen). Basisschool Wyck en Kindcentrum Mosasaurus zijn beide op loopafstand. Het treinstation is tien minuten lopen. De gemeente Maastricht biedt een breed scala aan voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via M&G Housing B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 210.000
Prijs per m²€ 938
Woonoppervlakte224m²
Perceeloppervlakte219m²
Bouwjaar1925
EnergielabelA+
BuurtSint Maartenspoort
WijkCentrum
GemeenteMaastricht

Locatie

Tischbeinstraat 2A02, Maastricht

Buurt statistieken

Gegevens uit Sint Maartenspoort

Inwoners2.065
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Sint Maartenspoort

Woningvoorraad965
Gem. WOZ-waarde€ 265.000
Koopwoningen13%
Huurwoningen86%

Supermarkten

34 binnen 5 km

Jumbo
Franciscus Romanusweg 2D
378m
SPAR
Stationsstraat 9
450m
AH to go
Stationsplein 29
479m

Scholen

47 binnen 5 km

Basisschool Wyck
Basisonderwijs · 170 leerlingen
466m
Kindcentrum Mosasaurus
Basisonderwijs · 135 leerlingen
506m
Montessori College Maastricht voor Atheneum en Gymnasium
Voortgezet onderwijs · 22 leerlingen
534m

Veelgestelde vragen

Over Tischbeinstraat 2A02, Maastricht

Welk energielabel heeft Tischbeinstraat 2A02?

De woning aan Tischbeinstraat 2A02 in Maastricht heeft energielabel A+.

Is €210.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €210.000 is aan de lage kant vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€382.429) en de gemiddelde vraagprijs (€357.000). De woning is met 224 m² ook veel groter dan het buurtgemiddelde van 43 m². Het energielabel A+ is een extra pluspunt.

Hoe is de buurt Sint Maartenspoort om in te wonen?

Sint Maartenspoort is een zeer stedelijke buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een jonge bevolking. Er zijn veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en een treinstation. Het aantal misdrijven is relatief hoog, maar dat past bij een centrumwijk.