Hoekwoning te koop: Vierhouterweg 15, Elspeet
KopenNunspeetHoekwoningenVierhouterweg 15

Vierhouterweg 15

Elspeet, Nunspeet

€ 739.000
Buurt Elspeet, ElspeetBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 149m²
149m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in het groene Elspeet

Deze hoekwoning aan de Vierhouterweg staat in een rustige omgeving, midden in de natuur. Met 149 m² woonoppervlak en een perceel van 353 m² is er volop ruimte. De woning uit 1997 is goed onderhouden en voelt ruimtelijk aan. Voor een prijs van € 739.000 is dit een marktconform aanbod, zeker in vergelijking met andere hoekwoningen in Nunspeet.

De buurt Elspeet

Elspeet is een dorp met zo'n 3.300 inwoners, waar veel gezinnen wonen. Het is een hechte gemeenschap, maar niet iedereen voelt zich er thuis. Een bewoner zegt: "Dit dorp is niet helemaal mijn ding. Veel uitgescholden enzo. Maargoed. Omgeving is wel prachtig." Een ander: "Als je anders bent wordt je daar ook zeker naar behandeld helaas." Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt Elspeet een 7,9. De omgeving is prachtig, maar sociale acceptatie kan een punt zijn.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit. Ook de basisscholen zijn dichtbij: de Eben Haezerschool ligt twee straten verder, en de Hervormde basisschool Boaz-Jachin op loopafstand. Voor een uitgebreider aanbod of voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Nunspeet, op een paar kilometer afstand. De gemeente Nunspeet biedt verder veel recreatiemogelijkheden in de natuur.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van den Hardenberg makelaars & taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 739.000
Prijs per m²€ 4.960
Woonoppervlakte149m²
Perceeloppervlakte353m²
Bouwjaar1997
EnergielabelB
BuurtElspeet
WijkElspeet-Vierhouten
GemeenteNunspeet

Locatie

Vierhouterweg 15, Elspeet

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.3
Bloem
25-12-2025
Oke

Dit dorp is niet helemaal mijn ding. Veel uitgescholden enzo. Maargoed. Omgeving is wel prachtig

7.5
Wil
25-10-2025
Prima

Dit dorp is niet helemaal mijn ding. Als je anders bent wordt je daar ook zeker naar behandeld helaas.

Buurt statistieken

Gegevens uit Elspeet

Inwoners3.295
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

2 binnen 5 km

PLUS
Uddelerweg 71
657m
Boon's Markt
Harderwijkerweg 26
3825m
Coop
Speulderweg 2
8367m

Scholen

5 binnen 5 km

Eben Haezerschool
Basisonderwijs · 228 leerlingen
235m
Hervormde basisschool Boaz-Jachin
Basisonderwijs · 221 leerlingen
387m
Christelijke Basisschool Prins Willem Alexander
Basisonderwijs · 118 leerlingen
3694m

Veelgestelde vragen

Over Vierhouterweg 15, Elspeet

Welk energielabel heeft Vierhouterweg 15?

De woning aan Vierhouterweg 15 in Elspeet heeft energielabel B.

Is € 739.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van € 739.000 is marktconform voor een hoekwoning van 149 m² met een perceel van 353 m² in Elspeet. De woning is uit 1997 en verkeert in goede staat. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het is een ruime woning in een rustige, groene omgeving.

Hoe is de sociale sfeer in Elspeet?

Uit buurtreviews blijkt dat Elspeet een mooie omgeving heeft, maar dat de sociale acceptatie wisselend is. Een bewoner noemt dat 'anders zijn' niet altijd wordt gewaardeerd. De gemiddelde beoordeling is 7,9 op basis van twee reviews. Het is een dorp met veel gezinnen en een hechte gemeenschap.