Hoekwoning te koop: Zilvergloed 13, Rhoon
KopenAlbrandswaardHoekwoningenZilvergloed 13

Zilvergloed 13

Driehoek, Albrandswaard

€ 829.000
Buurt Driehoek, RhoonBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 218m²
218m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 357m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in Rhoon

Deze hoekwoning aan de Zilvergloed 13 in Rhoon is een echte blikvanger. Met 218 m² woonoppervlak en een perceel van 297 m² is er volop ruimte voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energierekening. De woning uit 2009 is modern en onderhoudsarm. Met een vraagprijs van € 829.000 is dit een marktconform aanbod, zeker gezien de populariteit van hoekwoningen in Albrandswaard.

De buurt Driehoek

De woning ligt in de buurt Driehoek, een rustige wijk in Rhoon. Twee bewoners geven de buurt een 7,51. Een van hen zegt: "Het rustig maar het kan druk zijn. Scholen zijn over het algemeen wel goed." Een ander noemt de buurt "soms chaotisch" maar waardeert de groepsapp waarin bewoners elkaar helpen. De buurt telt 2.405 inwoners, met veel gezinnen: 525 huishoudens hebben kinderen. Het is een echte eengezinswijk, met 89% eengezinswoningen en 72% koopwoningen.

Leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar de basisschool: Christelijke Basisschool Het Lichtpunt, OBS Rhoon loc. OBS Portland en De Grote Reis zitten alle drie om de hoek, op 181 meter. Voor de dagelijkse boodschappen is Albert Heijn op 357 meter een paar minuten lopen. Ook de Aldi en Dirk zijn op fietsafstand. Het park of plantsoen is letterlijk naast de deur, op 100 meter. De gemeente Albrandswaard biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via RE/MAX aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 829.000
Prijs per m²€ 3.803
Woonoppervlakte218m²
Perceeloppervlakte297m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA
BuurtDriehoek
WijkPortland
GemeenteAlbrandswaard

Locatie

Zilvergloed 13, Rhoon

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.9
Iwan
14-10-2025
Soms chaotisch maar wel op ons hoeden.

Het kan soms chaotisch zijn, worden vaak dingen gestolen ruiten ingeslagen enz. Maar we hebben wel een groeps app van onze buurt zodat we elkaar in de gaten kunnen houden en helpen/ondersteunen.

7.1
Debor
03-01-2025
Rustig

Het rustig maar het kan druk zijn Scholen zijn over het algemeen wel goed

Buurt statistieken

Gegevens uit Driehoek

Inwoners2.405
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Albert Heijn
Hof van Portland 12
357m
Aldi
Plein 1953 nr. 187
1746m
Albert Heijn
Krabbendijkestraat 10
1790m

Scholen

93 binnen 5 km

Christelijke Basisschool Het Lichtpunt
Basisonderwijs · 390 leerlingen
181m
OBS Rhoon loc. OBS Portland
Basisonderwijs · 308 leerlingen
181m
De Grote Reis
Basisonderwijs · 245 leerlingen
181m

Veelgestelde vragen

Over Zilvergloed 13, Rhoon

Welk energielabel heeft Zilvergloed 13?

De woning aan Zilvergloed 13 in Rhoon heeft energielabel A.

Is € 829.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van € 829.000 is marktconform voor een hoekwoning van 218 m² met energielabel A in Rhoon. De woning is relatief nieuw (2009) en heeft een ruim perceel. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe veilig is de buurt Driehoek?

De buurt Driehoek heeft een gemiddelde beoordeling van 7,51 uit 2 reviews. Een bewoner noemt het 'soms chaotisch' met incidentele diefstal en ingeslagen ruiten, maar er is een actieve groepsapp om elkaar in de gaten te houden. Een andere bewoner vindt het rustig. Het totale aantal misdrijven in de buurt is 31, wat relatief laag is.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn drie basisscholen op loopafstand: Christelijke Basisschool Het Lichtpunt, OBS Rhoon loc. OBS Portland en De Grote Reis, alle op 181 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Rhoon of verder, de dichtstbijzijnde school is op 2,8 km. Ook zijn er kinderdagverblijven op 500 meter.

Hoe is het openbaar vervoer in Rhoon?

Het treinstation ligt op 6,3 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 969, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Voor dagelijkse ritten is de auto het meest praktisch.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Dit label is gunstig voor de maandlasten, want je hebt lage stookkosten. Het is een van de beste labels die je kunt krijgen.

Zijn er winkels en voorzieningen in de buurt?

Ja, Albert Heijn zit op 357 meter. Ook Aldi en Dirk zijn op fietsafstand. Er is een park op 100 meter en een huisartsenpraktijk op 600 meter. Voor restaurants en bibliotheek moet je iets verder, maar alles is binnen 3 km bereikbaar.