Studio te koop: Evenaar 278, Rotterdam
KopenRotterdamStudio'sEvenaar 278

Evenaar 278

Oosterflank, Rotterdam

€ 259.000
Buurt Oosterflank, RotterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AH to go op 357m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een studio in Oosterflank

Deze studio aan de Evenaar is een fijne, lichte plek in Rotterdam. Met 43 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A is het een zuinige en compacte woning. De prijs van €259.000 is scherp, want die ligt 33% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt. Benieuwd naar andere studios in Rotterdam?

Buurt Oosterflank

Oosterflank is een levendige buurt in Prins Alexander. Een bewoner zegt: "Ik vind het een fijne buurt, ik hou van de levendigheid, de winkels dichtbij en toch natuur vlakbij." Op basis van negen beoordelingen krijgt de buurt een 7,4. Het is een gemengde wijk met veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen. Meer weten over de buurt Oosterflank?

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je om de hoek bij Albert Heijn of Coop, allebei op een paar minuten lopen. Ook de scholen zijn dichtbij: basisschool De Pionier ligt twee straten verder, en voortgezet onderwijs zoals GSR Gymnasium vind je om de hoek. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Ooms Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 259.000
Prijs per m²€ 6.023
Woonoppervlakte43m²
Perceeloppervlakte1870m²
Bouwjaar1983
EnergielabelA
BuurtOosterflank
WijkPrins Alexander
GemeenteRotterdam

Locatie

Evenaar 278, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 9 bewoners

7.7
Maria
09-08-2025
Ik vind het een fijne buurt

Ik vind het hier fijn ik hou van de levendigheid de winkels dichtbij en toch natuur vlakbij. Het is denk ik overal goed opletten voor veiligheid

7.0
Marjolein
18-07-2025
Prima

Goed

7.0
Marjolein
11-07-2025
Primafijn

Fijn

7.0
Marjolein
06-07-2025
Prima

Goed

7.0
Marjolein
06-07-2025
Plezierig

Prima

7.0
Marjolein
05-07-2025
Voldoende

Goed

Buurt statistieken

Gegevens uit Oosterflank

Inwoners10.695
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Oosterflank

Woningvoorraad5.591
Gem. WOZ-waarde€ 260.000
Koopwoningen33%
Huurwoningen67%

Supermarkten

58 binnen 5 km

AH to go
Prins Alexanderlaan 50
357m
Albert Heijn
Poolsterstraat 36
480m
Coop
Moermanskpad 27-37
562m

Scholen

108 binnen 5 km

GSR Gymnasium Atheneum HAVO VMBO
Voortgezet onderwijs · 1090 leerlingen
206m
De Pionier
Basisonderwijs · 327 leerlingen
229m
Comenius College Chr. SGM voor vwo havo vmbo lwoo,
Voortgezet onderwijs · 501 leerlingen
252m

Veelgestelde vragen

Over Evenaar 278, Rotterdam

Welk energielabel heeft Evenaar 278?

De woning aan Evenaar 278 in Rotterdam heeft energielabel A.

Is €259.000 een realistische prijs voor deze studio?

Ja, de prijs is scherp. De gemiddelde vraagprijs in Oosterflank ligt rond €384.909, dus deze studio is 33% goedkoper. Wel is het oppervlak met 43 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 97 m². Het energielabel A helpt de maandlasten laag te houden.

Hoe is het wonen in Oosterflank?

Bewoners geven de buurt een 7,4 en noemen het levendig, met winkels dichtbij en natuur vlakbij. Het is een stedelijke buurt met veel voorzieningen. Wel is het opletten voor veiligheid, zoals een bewoner aangeeft.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, Albert Heijn en Coop zitten op loopafstand (binnen 600 meter). Ook zijn er meerdere scholen om de hoek, zoals basisschool De Pionier (229 m) en voortgezet onderwijs GSR Gymnasium (206 m).

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,1 km afstand, dus op ongeveer tien minuten lopen. Daarnaast is de buurt goed bereikbaar met bus en tram, al worden specifieke lijnen niet genoemd.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze studio heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 40% van de koopwoningen label A+ en 26,7% label A.

Hoeveel studio's zijn er te koop in Oosterflank?

Op dit moment staan er 11 koopwoningen te koop in de buurt, waarvan deze studio er één is. De gemiddelde prijs per vierkante meter is €4.095, dus deze studio is met €6.023 per m² iets duurder per m².

Ooms Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen