Studio te koop: Hoofdstraat 41F, Kortgene
Verkocht onder voorbehoud
KopenNoord-BevelandStudio'sHoofdstraat 41F

Hoofdstraat 41F

Kortgene-Dorp, Noord-Beveland

€ 235.000
Buurt Kortgene-Dorp, KortgeneBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
SPAR op 36m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een rustige studio in Kortgene

Deze studio aan de Hoofdstraat in Kortgene is een fijne, lichte plek midden in het dorp. Met 40 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A is het een zuinige en compacte woning. De vraagprijs van €235.000 is marktconform voor een studios in Noord-Beveland.

De buurt Kortgene-Dorp

Kortgene-Dorp is een rustige, dorpse buurt met veel eengezinswoningen en een gemengde bevolking. De meeste inwoners zijn tussen de 45 en 65 jaar, maar er wonen ook gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar nog kent. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er geen specifieke feedback van bewoners.

Het dagelijks leven in de straat

De SPAR-supermarkt zit letterlijk naast de deur, op 36 meter. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver. Basisschool IKC De Zuidvliet is om de hoek, op 5 minuten lopen. Ook een restaurant vind je op loopafstand. De gemeente Noord-Beveland biedt een rustige, landelijke omgeving.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Sinke Komejan Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt31 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 235.000
Prijs per m²€ 5.875
Woonoppervlakte40m²
Perceeloppervlakte295m²
Bouwjaar1971
EnergielabelA
BuurtKortgene-Dorp
WijkKortgene
GemeenteNoord-Beveland

Locatie

Hoofdstraat 41F, Kortgene

Buurt statistieken

Gegevens uit Kortgene-Dorp

Inwoners1.650
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

SPAR
Hoofdstraat 44
36m
SPAR
Veerweg 48 A
1507m
SPAR
Oostvoorstraat 17
4827m

Scholen

4 binnen 5 km

IKC De Zuidvliet
Basisonderwijs · 139 leerlingen
399m
Johannes Calvijn-School
Basisonderwijs · 76 leerlingen
2966m
Alberoschool Het Samenspel
Basisonderwijs · 114 leerlingen
3274m

Veelgestelde vragen

Over Hoofdstraat 41F, Kortgene

Welk energielabel heeft Hoofdstraat 41F?

De woning aan Hoofdstraat 41F in Kortgene heeft energielabel A.

Is €235.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €235.000 voor een studio van 40 m² in Kortgene is marktconform. Het energielabel A maakt de woning zuinig, wat een pluspunt is. Vergelijkbare studio's in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar deze prijs past bij de grootte en het energielabel.

Hoe is het energielabel A van invloed op de woonlasten?

Energielabel A betekent dat de woning zeer energiezuinig is. De stookkosten en energierekening zullen naar verwachting laag zijn, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik. Dit label is gunstig voor het milieu en je portemonnee.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

De SPAR-supermarkt zit op 36 meter afstand. Basisschool IKC De Zuidvliet is op 5 minuten lopen. Ook een restaurant en huisartsenpraktijk zijn dichtbij. Voor uitgebreidere voorzieningen zoals een bibliotheek of voortgezet onderwijs moet je naar omliggende plaatsen.

Hoe rustig is het in Kortgene-Dorp?

Kortgene-Dorp is een rustige buurt met een lage stedelijkheidsgraad (5 op een schaal van 5). Er wonen relatief veel ouderen en gezinnen. Het aantal misdrijven is laag (30 per jaar), wat bijdraagt aan een veilig en rustig woonklimaat.

Is er openbaar vervoer in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 12,3 km afstand. Dat is niet op loopafstand, dus voor treinreizen ben je aangewezen op de auto of bus. In de directe omgeving zijn geen specifieke buslijnen genoemd in de gegevens.

Zijn er parkeermogelijkheden bij de studio?

In de gegevens wordt geen specifieke parkeersituatie genoemd.

Sinke Komejan Makelaars