Vrijstaande woning te koop: Provincialeweg 1, Kortgene

Provincialeweg 1

Kortgene-Dorp, Noord-Beveland

€ 749.500
Buurt Kortgene-Dorp, KortgeneBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 188m²
188m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1936 ademt een tijdloze sfeer, met een flink perceel van 1388 m² dat volop ruimte biedt. Met 188 m² woonoppervlak en energielabel A+ is het een zuinige, ruime woning in het dorpse Kortgene. De vraagprijs van €749.500 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Noord-Beveland.

Kortgene-Dorp: rustig en dorps

De woning staat in de buurt Kortgene-Dorp, een rustige dorpsbuurt met veel eengezinswoningen. De buurt telt zo'n 1650 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het leven in een rustig tempo gaat.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR, die om de hoek zit op 575 meter. Ook IKC De Zuidvliet, een basisschool, is op loopafstand (810 meter). De gemeente Noord-Beveland biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 500 meter en een huisartsenpraktijk op 1,5 km.

Aangeboden door Ruiterplaat Makelaardij

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ruiterplaat Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 749.500
Prijs per m²€ 3.987
Woonoppervlakte188m²
Perceeloppervlakte1388m²
Bouwjaar1936
EnergielabelA+
BuurtKortgene-Dorp
WijkKortgene
GemeenteNoord-Beveland

Locatie

Provincialeweg 1, Kortgene

Buurt statistieken

Gegevens uit Kortgene-Dorp

Inwoners1.650
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

SPAR
Hoofdstraat 44
575m
SPAR
Veerweg 48 A
2016m
SPAR
Oostvoorstraat 17
4438m

Scholen

4 binnen 5 km

IKC De Zuidvliet
Basisonderwijs · 139 leerlingen
810m
Johannes Calvijn-School
Basisonderwijs · 76 leerlingen
3512m
Alberoschool Het Samenspel
Basisonderwijs · 114 leerlingen
3813m

Veelgestelde vragen

Over Provincialeweg 1, Kortgene

Welk energielabel heeft Provincialeweg 1?

De woning aan Provincialeweg 1 in Kortgene heeft energielabel A+.

Is €749.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €749.500 is marktconform voor een vrijstaande woning van 188 m² met een perceel van 1388 m² en energielabel A+ in Kortgene. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en locatie.

Hoe is de buurt Kortgene-Dorp om in te wonen?

Kortgene-Dorp is een rustige dorpsbuurt met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn 1650 inwoners en de buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad. Voorzieningen zoals een supermarkt en basisschool zijn op loopafstand, wat het prettig wonen maakt.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation bevindt zich op 12,3 km afstand. Dit is bijvoorbeeld het station in Goes. Voor dagelijks woon-werkverkeer ben je dus aangewezen op de auto of bus.