Studio te koop: Koninginnelaan 22-15, Soest
KopenSoestStudio'sKoninginnelaan 22-15

Koninginnelaan 22-15

’t Hart, Soest

€ 279.000
Buurt ’t Hart, SoestBekijk buurt
AI-samenvatting

Een studio in Soest

Deze studio aan de Koninginnelaan is een nieuwbouwappartement uit 2018, gelegen in een rustige buurt. De advertentie vermeldt geen energielabel. Daardoor is het energieverbruik niet bekend. Met 37 m² woonoppervlak is het een compacte woning. De vraagprijs van €279.000 ligt 65% onder het buurtgemiddelde van €800.000, wat deze studios in Soest een scherpe optie maakt.

Buurt 't Hart

De buurt 't Hart is een groene wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een gemiddeld cijfer van 8,3. Een bewoner zegt: "Het is hier heel fijn en veilig, iedereen helpt elkaar." Een ander noemt het "een fantastisch huis in een fijne buurt". De buurt 't Hart heeft een gemengde bevolking, met veel gezinnen en een bovengemiddeld aandeel koopwoningen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, op tien minuten lopen. Ook Ekoplaza en Hoogvliet zijn op loopafstand. Basisschool de Driesprong zit om de hoek, en het Griftland College is op tien minuten fietsen. Het treinstation van Soest is op twintig minuten lopen. De gemeente Soest biedt voldoende voorzieningen voor een comfortabel leven.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Giesberts Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 279.000
Prijs per m²€ 7.541
Woonoppervlakte37m²
Perceeloppervlakte483m²
Bouwjaar2018
Buurt’t Hart
Wijk’t Hart-Soestdijk
GemeenteSoest

Locatie

Koninginnelaan 22-15, Soest

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

7.9
Rolanda kikkert
22-08-2024
Bleekveld, nieuwbouw in een bestaande buurt

De woonkamer van mijn huis kijkt uit op de beetzlaan, de andere kant kijkt uit op de nieuwstraat: ik heb weinig/niets te maken met de schaepmanstraat bv-wat een veel minder goede straat is. Er wonen daar ook veel (mensen) uit een lagere sociale klasse: daar is op zich niets mis mee, maar ik versta deze mensen niet, de kinderen hangen rond op straat en lopen de hele tijd te schreeuwen. Ik mijd deze straten dus, ik distantieer mij daarvan. De inrit van de parkeerplaats van Bleekveld waar mijn auto staat, zit aan de beetzlaan en de beetzlaan beschouw ik als de toegang tot mijn huis. Op loopafstand zit een busstation en met de fiets ben je met 7 minuten fietsen bij de winkels: ik vind dat erg plezierig. Ik heb met de meeste bewoners van bleekveld (18 woningen) goed contact. Jaren geleden mocht ik van De Alliantie in het kader van "woningverbetering " een balkon op zolder laten maken. Dit was een pilot van De Alliantie, ik ben er erg blij mee. Ik vind dat ik een fantastisch huis heb in een fijne buurt/straat om te wonen.

8.8
Angel kornman
28-10-2023
Hele fijne buurt

Het is hier heel fijn en veilig iedereen helpt elkaar en hebben veel respect voor elkaar heel fijn er was laatst ook een brand en iedereen hielp die mensen waar die brand was.

Buurt statistieken

Gegevens uit ’t Hart

Inwoners4.230
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit ’t Hart

Woningvoorraad1.741
Gem. WOZ-waarde€ 459.000
Koopwoningen67%
Huurwoningen33%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Albert Heijn
Burg Grothestraat 2
873m
Ekoplaza
Van Weedestraat 48
1083m
Hoogvliet
W. Beckmanstraat 491
1228m

Scholen

29 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool de Driesprong Dalton-School
Basisonderwijs · 224 leerlingen
254m
Kolibrie
Speciaal onderwijs · 40 leerlingen
515m
De Lasenberg
Speciaal onderwijs · 128 leerlingen
613m

Veelgestelde vragen

Over Koninginnelaan 22-15, Soest

Is €279.000 een realistische prijs voor deze studio?

Ja, de vraagprijs van €279.000 ligt fors onder het buurtgemiddelde van €800.000, maar dat komt doordat het een kleine studio is van 37 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €5.297, wat neerkomt op circa €196.000 voor deze oppervlakte. De prijs is dus marktconform voor een nieuwbouwstudio.

Hoe groot is de studio?

De studio heeft een woonoppervlak van 37 m². Dat is 77% kleiner dan het buurtgemiddelde van 160 m². Het is een compacte woning, geschikt voor een alleenstaande of een stel zonder kinderen.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. De woning is gebouwd in 2018, dus het is aannemelijk dat het een zuinig label heeft, maar de exacte classificatie is niet bekend.

Hoe is de buurt 't Hart om in te wonen?

De buurt wordt hoog gewaardeerd door bewoners, met een gemiddeld cijfer van 8,3. Ze noemen het veilig, rustig en met behulpzame buren. Het is een groene wijk met veel eengezinswoningen en een gemengde bevolking.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand vind je Albert Heijn, Ekoplaza en Hoogvliet. Basisschool de Driesprong is op 5 minuten lopen, en het Griftland College op 10 minuten fietsen. Ook zijn er meerdere kinderdagverblijven in de omgeving.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Soest ligt op 1,9 km afstand, ongeveer 20 minuten lopen of 5 minuten fietsen.

Waarom staat er geen energielabel in de advertentie?

Giesberts Makelaars heeft op de advertentie alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het energielabel staat niet in de advertentie.

Giesberts Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen