Studio te koop: Mariënburgsestraat 47A, Nijmegen
Onder bod
KopenNijmegenStudio'sMariënburgsestraat 47A

Mariënburgsestraat 47A

Stadscentrum, Nijmegen

€ 225.000
Buurt Stadscentrum, NijmegenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ekoplaza op 321m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

In het hart van Nijmegen

Deze studio aan de Mariënburgsestraat 47A is een fijne plek voor wie midden in de stad wil wonen. Met 40 m² woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua stookkosten. De vraagprijs van €225.000 is aan de scherpe kant vergeleken met andere studios in Nijmegen.

Buurt Stadscentrum

De buurt Stadscentrum is bruisend en levendig. Een bewoner zegt: "Het is prettig om in het centrum te wonen. Dichtbij alles wat je nodig hebt." Een ander noemt het "Bruisend" en waardeert de voorzieningen, maar merkt ook op dat er "veel daklozen" zijn en dat fietsen soms lastig is. Op basis van vier beoordelingen scoort de buurt een 6,07. Het is een dichtbevolkte wijk met veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij de Ekoplaza om de hoek of de Albert Heijn twee straten verder. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals Basisschool Petrus Canisius op loopafstand en het Karel de Grote College voor voortgezet onderwijs. De gemeente Nijmegen biedt verder alles wat je nodig hebt, van parken tot restaurants.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Houwen Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 225.000
Prijs per m²€ 5.625
Woonoppervlakte40m²
Perceeloppervlakte1973m²
Bouwjaar1958
EnergielabelB
BuurtStadscentrum
WijkNijmegen-Centrum
GemeenteNijmegen

Locatie

Mariënburgsestraat 47A, Nijmegen

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 4 bewoners

5.3
Willem
01-03-2025
Stadcebtrum

Het is prettig om in het centrum te wonen. Dichtbij alles wat je nodig hebt. Alleen vaak afval op de grond. Verder is het allemaal wel goed geregeld met hoe het afval word opgehaald enzo. Mag wat meer gedaan worden aan de zwervers die er nogal veel zijn, veroorzaken soms een beetje overlast doordat ze altijd aan het bedelen zijn in het centrum. Vooral rond Molenpoort is het erg. Mag best wat meer ingegrepen worden wat mij betreft. Niet fijn als je niet kan lopen zonder aangesproken te worden voor kleingeld. Ke ziet wel vrij vaak politie en handhaving in de buurt maar het zou nog wel wat meer mogen. onderwijs is niet echt in de buurt. Het is erg bereikbaar met het ov, fietsen is soms wat moeilijk aangezien iedereen op straat wandelt in het centrum, ook buiten voetgangersgebieden (molenstraat en zierikstraat). Kleine irritatie soms.

6.5
Ids
13-06-2024
Bruisend

Ik woon in een studentenhuis met 8 fijne huisgenoten, redelijk fatsoenlijk huis alleen last van muizen. Albert heijn om de hoek. Wel veel daklozen daar. Ook is mijn fiets een keer gevandaliseerd. Verder veel voorzieningen en fijne maar kleine parken

6.1
Yanno
12-06-2024
Goed

Veel last van bepaalde mensen

6.4
Sus
14-05-2024
Handig, maar niet altijd prettig

Soms niet veilig

Buurt statistieken

Gegevens uit Stadscentrum

Inwoners9.990
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Stadscentrum

Woningvoorraad4.193
Gem. WOZ-waarde€ 350.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen74%

Supermarkten

34 binnen 5 km

Ekoplaza
Ziekerstraat 79
321m
Albert Heijn
van Schevichavenstraat 3
376m
PLUS
Passage Molenpoort 28
427m

Scholen

64 binnen 5 km

Foooocus Nijmegen
Speciaal onderwijs · 11 leerlingen
18m
Basisschool Petrus Canisius
Basisonderwijs · 206 leerlingen
475m
Karel de Grote College
Voortgezet onderwijs · 786 leerlingen
670m

Veelgestelde vragen

Over Mariënburgsestraat 47A, Nijmegen

Welk energielabel heeft Mariënburgsestraat 47A?

De woning aan Mariënburgsestraat 47A in Nijmegen heeft energielabel B.

Is €225.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €225.000 ligt fors onder het gemiddelde van €859.639 in de buurt, maar dat komt doordat het een kleine studio is van 40 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €7.375, wat neerkomt op €295.000 voor 40 m². De vraagprijs is dus relatief laag, maar past bij de huidige markt voor kleine woningen.

Hoe is het wonen in het Stadscentrum van Nijmegen?

Het Stadscentrum is levendig en heeft alles binnen handbereik: winkels, restaurants en uitgaansgelegenheden. Bewoners waarderen de nabijheid van voorzieningen, maar noemen ook overlast van zwerfafval en daklozen. Het is een dichtbevolkte buurt met veel studenten en jonge werkenden.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Ekoplaza (321 m) en Albert Heijn (376 m). Basisschool Petrus Canisius ligt op 475 m en het Karel de Grote College op 670 m. Ook zijn er kinderdagverblijven en een bibliotheek in de buurt.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 3.233 misdrijven geregistreerd, wat relatief hoog is voor een stadscentrum. Bewoners melden dat er vaak politie en handhaving aanwezig is, maar dat overlast van daklozen en fietsvandalisme voorkomt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze studio heeft energielabel B, wat betekent dat het een zuinige woning is. In de buurt heeft 24,1% van de woningen label B. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met label D of lager.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation Nijmegen ligt op 1,0 km afstand, dus op loopafstand. Ook zijn er bushaltes in de buurt. De omgevingsadressendichtheid is hoog (4.177), wat duidt op een zeer stedelijk gebied met veel OV-mogelijkheden.

Zijn er parken in de buurt?