Studio te koop: Nieuwstraat 36D, Breda
Verkocht onder voorbehoud
KopenBredaStudio'sNieuwstraat 36D

Nieuwstraat 36D

City, Breda

€ 249.000
Buurt City, BredaBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 62m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

In het hart van Breda

Deze studio uit 1800 combineert historische charme met een energielabel B. Met 27 m² woonoppervlak is het een compacte, zelfstandige woning midden in de stad. De vraagprijs van €249.000 is scherp vergeleken met andere studios in Breda.

Buurt City

De buurt City is dichtbevolkt en zeer stedelijk, met veel eenpersoonshuishoudens. Een bewoner zegt: "Pluspunt alles in de buurt en minpuntje geen auto voor de deur parkeren." De beoordeling is gebaseerd op één review.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn op 62 meter of Coop op twee straten verder. Basisscholen zoals Kbs De Weerijs en Nutsbasisschool Boeimeer zijn op loopafstand. De gemeente Breda biedt een levendig stadsleven.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vastgoedconsultancy van den Muijsenbergh op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 249.000
Prijs per m²€ 9.222
Woonoppervlakte27m²
Perceeloppervlakte243m²
Bouwjaar1800
EnergielabelB
BuurtCity
WijkBreda centrum
GemeenteBreda

Locatie

Nieuwstraat 36D, Breda

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
DJ
13-10-2023
Beste plek

Pluspunt alles in de buurt en minpuntje geen auto voor de deur parkeren

Buurt statistieken

Gegevens uit City

Inwoners2.730
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit City

Woningvoorraad1.585
Gem. WOZ-waarde€ 308.000
Koopwoningen22%
Huurwoningen78%

Supermarkten

43 binnen 5 km

Albert Heijn
Nieuwstraat 45
62m
Coop
Karnemelkstraat 13
200m
Albert Heijn
Haagdijk 108
309m

Scholen

71 binnen 5 km

De Singel SO
Speciaal onderwijs · 109 leerlingen
364m
Kbs De Weerijs
Basisonderwijs · 155 leerlingen
770m
Nutsbasisschool Boeimeer
Basisonderwijs · 198 leerlingen
946m

Veelgestelde vragen

Over Nieuwstraat 36D, Breda

Welk energielabel heeft Nieuwstraat 36D?

De woning aan Nieuwstraat 36D in Breda heeft energielabel B.

Is €249.000 een realistische prijs voor deze studio?

Ja, de prijs ligt 61% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€646.667), maar die cijfers zijn gebaseerd op slechts 3 beschikbare woningen, waarvan de gemiddelde oppervlakte 116 m² is. Deze studio is met 27 m² veel kleiner, dus de prijs per m² (€9.222) is hoger dan het buurtgemiddelde van €5.873 per m². Het is een marktconforme prijs voor een compacte studio in het centrum.

Hoe is de buurt City in Breda om te wonen?

City is een zeer stedelijke buurt met veel eenpersoonshuishoudens en jonge bewoners. De omgevingsadressendichtheid is hoog (4.363 adressen per km²). Er is veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, restaurants en een park. Parkeren voor de deur is lastig, zoals een bewoner aangeeft. Het is een levendige buurt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze studio heeft energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. In de buurt heeft 40% van de koopwoningen label B, en 20% heeft label A+. Met label B kun je lagere energiekosten verwachten dan bij oudere woningen met label D of lager. Het is een goed uitgangspunt voor een woning uit 1800.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Kbs De Weerijs op 770 meter, en Nutsbasisschool Boeimeer op 946 meter. Voor voortgezet onderwijs is Onze Lieve Vrouwelyceum op 1 km. Ook zijn er kinderdagverblijven, zoals op 700 meter.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het treinstation Breda ligt op 1,3 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Daarmee ben je snel in andere steden.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt City stonden verkochte woningen gemiddeld 70 dagen te koop. Dat is een indicatie van de markt. Voor deze specifieke studio is geen verkooptijd bekend, maar de prijs is concurrerend.