Studio te koop: Van Ostadestraat 21-2V, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamStudio'sVan Ostadestraat 21-2V

Van Ostadestraat 21-2V

Cornelis Troostbuurt, Amsterdam

€ 375.000
Buurt Cornelis Troostbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Aldi op 203m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een studio in de bruisende Pijp

Deze studio aan de Van Ostadestraat zit midden in de levendige Pijp. Het is een compacte woning uit 1904, met een woonoppervlak van 32 m². De prijs van €375.000 is aan de lage kant vergeleken met andere studios in Amsterdam in de buurt.

De buurt: Cornelis Troostbuurt

De Cornelis Troostbuurt is een echte stadswijk, met een hoge dichtheid en veel voorzieningen op loopafstand. Een bewoner zegt: "Levendige buurt, 24/7 levendig, weinig burengeluiden." De buurt telt veel jonge huishoudens en eenpersoonshuishoudens. Bekijk de buurt Cornelis Troostbuurt voor meer cijfers.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij de Aldi om de hoek (203 m) of de Albert Heijn twee straten verder (289 m). Voor schoolgaande kinderen is er basisschool Oscar Carré op loopafstand (441 m) en het Montessori Lyceum Amsterdam zit vlakbij (348 m). De gemeente Amsterdam biedt verder tal van voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ramon Mossel Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 375.000
Prijs per m²€ 11.719
Woonoppervlakte32m²
Perceeloppervlakte151m²
Bouwjaar1904
EnergielabelA
BuurtCornelis Troostbuurt
WijkNieuwe Pijp
GemeenteAmsterdam

Locatie

Van Ostadestraat 21-2V, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
Middag
02-06-2025
Levendige buurt, 24/7 levendig, weinig burengeluiden.

Levendig, met tramhalte voor de deur en station Noord-Zuidlijn aan de overkant. Albert Cuypmarkt op loopafstand. Supermarkten op loopafstand. Levendige horeca direct onder de woningen aan deze kant.

Buurt statistieken

Gegevens uit Cornelis Troostbuurt

Inwoners3.595
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Cornelis Troostbuurt

Woningvoorraad2.199
Gem. WOZ-waarde€ 533.000
Koopwoningen30%
Huurwoningen70%

Supermarkten

151 binnen 5 km

Aldi
Pijnackerstraat 36
203m
Albert Heijn
Cornelis Troostplein 11
289m
Coop
Eerste Jan Steenstraat 53
293m

Scholen

197 binnen 5 km

College ZUYD
Voortgezet onderwijs · 402 leerlingen
78m
Montessori Lyceum Amsterdam - Van Ostadestraat
Voortgezet onderwijs · 662 leerlingen
348m
Montessori Lyceum Amsterdam - Hoofdlocatie
Voortgezet onderwijs · 875 leerlingen
416m

Veelgestelde vragen

Over Van Ostadestraat 21-2V, Amsterdam

Welk energielabel heeft Van Ostadestraat 21-2V?

De woning aan Van Ostadestraat 21-2V in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €375.000 een realistische prijs voor deze studio?

Ja, de vraagprijs van €375.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€718.333) en ook onder de mediaan (€695.000). Houd er rekening mee dat het om een kleine studio van 32 m² gaat, terwijl het buurtgemiddelde 65 m² is. De prijs per m² is met €11.718 wel iets hoger dan het buurtgemiddelde van €11.712.

Hoe is de buurt om in te wonen?

De Cornelis Troostbuurt is zeer stedelijk (omgevingsadressendichtheid 9705) en wordt omschreven als 24/7 levendig. Er is veel horeca direct onder de woningen en de Albert Cuypmarkt is op loopafstand. Het treinstation ligt op 1,8 km afstand. De buurt scoort een 7,86 op basis van één beoordeling.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt hebben alle koopwoningen (voor zover bekend) energielabel A. Het bouwjaar 1904 suggereert echter dat isolatie mogelijk niet optimaal is. Vraag de verkoper om het definitieve energielabel.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde is de Aldi op 203 meter, gevolgd door Albert Heijn (289 m), Coop (293 m) en Jumbo (331 m). Ook Dirk is bereikbaar op 652 meter.

Hoeveel studio's zijn er te koop in de buurt?

Op dit moment staan er 3 koopwoningen te koop in de Cornelis Troostbuurt, waarvan deze studio er één is. In de afgelopen periode zijn er 74 woningen verkocht in de buurt, met een gemiddelde verkoopprijs van €600.378 en een gemiddelde looptijd van 34 dagen.

Is de buurt veilig?

In de buurt zijn in de meest recente cijfers 237 misdrijven geregistreerd. Dit aantal is niet direct te vergelijken zonder context, maar het is een stedelijke buurt met veel levendigheid. Voor specifieke veiligheidsinformatie kun je de politiecijfers raadplegen.

Ramon Mossel Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar