Tussenwoning te koop: Agrippinastraat 25, Leiden
KopenLeidenTussenwoningenAgrippinastraat 25

Agrippinastraat 25

Roomburg, Leiden

€ 549.000
Buurt Roomburg, LeidenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 123m²
123m² woonoppervlakte
SPAR op 445m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een lichte, energiezuinige tussenwoning in Roomburg

Deze tussenwoning uit 2006 aan de Agrippinastraat heeft energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. Met 123 m² woonoppervlak en een perceel van 46 m² is het een compacte maar complete woning. De vraagprijs van €549.000 is aan de hoge kant vergeleken met het gemiddelde in de buurt, maar de woning is zuinig en relatief nieuw. Bekijk ook andere tussenwoningen in Leiden.

Roomburg: een groene, rustige buurt

Roomburg is een rustige wijk met veel groen en water. De buurt telt zo'n 2.940 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het park of plantsoen is om de hoek. De buurt Roomburg heeft een gevarieerd woningaanbod, met 54% eengezinswoningen en 74% koopwoningen.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, twee straten verder. Ook de Lidl en Dekamarkt zijn op loopafstand. Basisschool St. Joseph en de International School Leiden zitten op vijf tot tien minuten lopen. De gemeente Leiden biedt verder volop voorzieningen.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kerkvliet Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 549.000
Prijs per m²€ 4.463
Woonoppervlakte123m²
Perceeloppervlakte46m²
Bouwjaar2006
EnergielabelA
GemeenteLeiden

Locatie

Agrippinastraat 25, Leiden

Buurt statistieken

Gegevens uit Roomburg

Inwoners2.940
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Roomburg

Woningvoorraad1.121
Gem. WOZ-waarde€ 576.000
Koopwoningen74%
Huurwoningen26%

Supermarkten

34 binnen 5 km

SPAR
IJsselkade 45
445m
Lidl
Amaliaplein 38
1027m
Dekamarkt
Levendaal 140
1357m

Scholen

77 binnen 5 km

Basisschool St. Joseph
Basisonderwijs · 794 leerlingen
608m
International School Leiden
Basisonderwijs · 48 leerlingen
712m
School Kastanjelaan
Basisonderwijs · 197 leerlingen
741m

Veelgestelde vragen

Over Agrippinastraat 25, Leiden

Welk energielabel heeft Agrippinastraat 25?

De woning aan Agrippinastraat 25 in Leiden heeft energielabel A.

Is €549.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €549.000 ligt onder het gemiddelde van €699.500 in de buurt, maar de woning is met 123 m² kleiner dan het gemiddelde van 145 m². De prijs per m² is €4.463, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €5.174. Daarmee is de prijs marktconform.

Hoe energiezuinig is deze woning?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. In de buurt hebben alle koopwoningen label A, dus dit is gebruikelijk voor deze wijk. Je kunt rekenen op lage energiekosten.

Wat is de ligging van de Agrippinastraat?

De Agrippinastraat ligt in Roomburg, een rustige buurt in Leiden. Het dichtstbijzijnde park is op 200 meter afstand, en de SPAR supermarkt is om de hoek. Het treinstation ligt op 3,1 km afstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool St. Joseph (608 m) en de International School Leiden (712 m). Voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met Bonaventura Agora Leiden op 833 m.

Hoe veilig is Roomburg?

In de buurt zijn 80 misdrijven geregistreerd, wat voor een wijk met bijna 3.000 inwoners relatief laag is. Het is een rustige en veilige buurt.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in Roomburg is 60 dagen. Dat is een indicatie van een normale markt, niet extreem snel of langzaam.

Kerkvliet Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 3 bronnen
Kerkvliet Makelaars
kerkvlietmakelaars.nl
Bekijk
Kerkvliet Makelaars
funda.nl
Bekijk
Kerkvliet Makelaars
huispedia.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Roomburg

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appAgrippinastraat 25, Leiden
Bekijk