Tussenwoning te koop: Bijvang 14, Breda
Verkocht onder voorbehoud
KopenBredaTussenwoningenBijvang 14

Bijvang 14

Brabantpark, Breda

€ 390.000
Buurt Brabantpark, BredaBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een jaren 60 tussenwoning met karakter

Deze tussenwoning uit 1959 aan de Bijvang in Breda heeft een oppervlakte van 108 m² en een perceel van 125 m². De woning heeft energielabel D, wat betekent dat de stookkosten naar verwachting hoger zijn dan bij een zuiniger label. Met een vraagprijs van €390.000 is dit aanbod aan de hoge kant vergeleken met de mediaanprijs in de buurt (€365.000), maar het is wel een van de tussenwoningen in Breda die beschikbaar zijn.

Buurt Brabantpark

Brabantpark is een levendige buurt met ruim 10.000 inwoners. Het is een dichtbevolkte wijk met veel eenpersoonshuishoudens. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 6,9. Een bewoner zegt: "Vroeger was het alleen maar een Molukse wijk. Geweldig!! Iedereen kent elkaar." Een ander noemt het "Fijne, maar steeds meer achteruitgaande buurt." De buurt Brabantpark heeft een mix van koop- en huurwoningen, met relatief veel jaren 60-bouw.

Leven in de straat

In de straat vind je dagelijkse voorzieningen op loopafstand. Voor de boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn (om de hoek) of Aldi (twee straten verder). Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals CBS de Fontein (om de hoek) en OBS De Tweesprong (twee straten verder). De gemeente Breda biedt verder ruime park- en recreatiemogelijkheden, met een park of plantsoen op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder KIN Makelaars Breda op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 390.000
Prijs per m²€ 3.611
Woonoppervlakte108m²
Perceeloppervlakte125m²
Bouwjaar1959
EnergielabelD
BuurtBrabantpark
WijkBreda oost
GemeenteBreda

Locatie

Bijvang 14, Breda

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 3 bewoners

7.5
Jacqueline Sekewael
28-12-2025
Vroeger was het alleen maar een Molukse wijk.

Geweldig!! Iedereen kent elkaar.( behalve de Nederlandse bewoners die onlangs zijn komen wonen)Als deze mensen zich ook inzetten om de Molukse bewoners te leren kennen gaat het alleen maar beter worden Na de verbouwing zijn er flink wat koophuizen met Nederlandse bewoners bijgekomen. Als beide partijen wat moeite doen om zich aan te passen worden we een prachtige woonwijk

5.9
Jaimy
14-12-2024
Prima

Prima

7.3
Adriana
18-09-2024
Fijne, maar steeds meer achteruitgaande buurt.

Fijne, maar steeds meer achteruitgaande buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Brabantpark

Inwoners10.810
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Brabantpark

Woningvoorraad5.108
Gem. WOZ-waarde€ 310.000
Koopwoningen41%
Huurwoningen59%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Albert Heijn
Brabantplein 24
661m
Aldi
Teteringsedijk 130
801m
Albert Heijn
Bisschopshoeve 30
823m

Scholen

56 binnen 5 km

Breda College VSO
Speciaal onderwijs · 302 leerlingen
180m
CBS de Fontein
Basisonderwijs · 385 leerlingen
290m
OBS De Tweesprong
Basisonderwijs · 198 leerlingen
370m

Veelgestelde vragen

Over Bijvang 14, Breda

Welk energielabel heeft Bijvang 14?

De woning aan Bijvang 14 in Breda heeft energielabel D.

Is €390.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €390.000 ligt boven de mediaanprijs in Brabantpark (€365.000), maar onder de gemiddelde verkoopprijs van €444.526. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.424, wat voor deze woning van 108 m² neerkomt op €3.611 per m². Dat is relatief laag, maar het energielabel D kan de prijs drukken. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van de woning.

Hoe is de buurt Brabantpark om in te wonen?

Brabantpark is een stedelijke buurt met veel voorzieningen en een diverse bevolking. Bewoners waarderen de sociale cohesie, maar sommigen merken achteruitgang. De buurt heeft een mix van koop- en huurwoningen, met relatief veel eenpersoonshuishoudens. Er zijn voldoende winkels, scholen en groen in de omgeving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel D. Dat is gemiddeld voor een woning uit 1959, maar in de buurt heeft 60% van de koopwoningen een beter label (A, B of C). Label D betekent dat de woning minder goed geïsoleerd is, wat hogere stookkosten met zich meebrengt. Het is niet het slechtste label, maar ook niet zuinig.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,3 km afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of 10 minuten fietsen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals CBS de Fontein (290 m) en OBS De Tweesprong (370 m). Ook is er voortgezet speciaal onderwijs (Breda College VSO) op 180 m en een middelbare school (Christoffel) op 854 m.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in het afgelopen jaar 409 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief hoog voor een wijk van deze omvang.

KIN Makelaars Breda
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
KIN Makelaars Breda