Tussenwoning te koop: Binnenweg 4, Hengelo
9 uur geleden ontdekt
KopenHengeloTussenwoningenBinnenweg 4

Binnenweg 4

Tuindorp ’t Lansink, Hengelo

€ 398.000
Buurt Tuindorp ’t Lansink, HengeloBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 122m²
122m² woonoppervlakte
Aldi op 496m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Tuindorp 't Lansink

Deze tussenwoning uit 1911 aan de Binnenweg heeft een oppervlakte van 122 m² en een perceel van 232 m². Met energielabel C is het een woning met karakter, midden in een van de mooiste buurten van Hengelo. De vraagprijs van €398.000 is marktconform voor een tussenwoningen in Hengelo van dit formaat.

De buurt: Tuindorp 't Lansink

Tuindorp 't Lansink is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen (88% van de woningvoorraad). De buurt telt zo'n 1950 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het aangenaam wonen is. De buurt Tuindorp 't Lansink staat bekend om zijn ruime opzet en vriendelijke sfeer.

Het leven aan de Binnenweg

De Binnenweg ligt in een straat waar je 's ochtends de kinderen naar school kunt brengen: basisscholen als KBS de Wheele en Beekpark zijn op loopafstand. Voor de dagelijkse boodschappen heb je de keuze uit Aldi, Jumbo en Albert Heijn, allemaal om de hoek. Ook een kinderdagverblijf en een restaurant vind je in de buurt. De gemeente Hengelo biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Des Huizes aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 398.000
Prijs per m²€ 3.262
Woonoppervlakte122m²
Perceeloppervlakte232m²
Bouwjaar1911
EnergielabelC
BuurtTuindorp ’t Lansink
WijkWilderinkshoek
GemeenteHengelo

Locatie

Binnenweg 4, Hengelo

Buurt statistieken

Gegevens uit Tuindorp ’t Lansink

Inwoners1.950
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Aldi
Dikkersplein 11
496m
Jumbo
Dikkersplein 9
513m
Albert Heijn
Boekeloseweg 26
517m

Scholen

6 binnen 5 km

Het Twickel College Borne
Voortgezet onderwijs · 328 leerlingen
3902m
KBS de Wheele
Basisonderwijs · 307 leerlingen
3931m
Beekpark
Basisonderwijs · 220 leerlingen
4478m

Veelgestelde vragen

Over Binnenweg 4, Hengelo

Welk energielabel heeft Binnenweg 4?

De woning aan Binnenweg 4 in Hengelo heeft energielabel C.

Is €398.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €398.000 is marktconform voor een tussenwoning van 122 m² met een perceel van 232 m² in Tuindorp 't Lansink. Het energielabel C en het bouwjaar 1911 zijn factoren die meespelen in de prijs. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation van Hengelo ligt op 1,2 km afstand, dus op loopafstand. De woning is goed bereikbaar met de auto en het openbaar vervoer.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een tussenwoning uit 1911 met een woonoppervlakte van 122 m² en een perceel van 232 m². Het energielabel is C. De woning heeft een karakteristieke uitstraling en is gelegen in een rustige buurt.

Zijn er scholen in de buurt?