Tussenwoning te koop: Bunschotensestraat 99, 'S-Gravenhage
4 uur geleden ontdekt
KopenDen HaagTussenwoningenBunschotensestraat 99

Bunschotensestraat 99

Rustenburg, Den Haag

€ 375.000
Buurt Rustenburg, 'S-GravenhageBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Albert Heijn op 328m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
36% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Rustenburg

Deze tussenwoning uit 1927 aan de Bunschotensestraat heeft een oppervlakte van 88 m² en een perceel van 88 m². De woning is een van de tussenwoningen in Den Haag en valt op door zijn oorspronkelijke bouwjaar. De vraagprijs van €375.000 ligt 23% boven het buurtgemiddelde van €304.647, wat aan de hoge kant is. De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de energiezuinigheid onbekend is.

De buurt Rustenburg

Rustenburg is een stedelijke buurt in Den Haag met ruim 6.000 inwoners. De omgevingsadressendichtheid is hoog (7.628 adressen per km²). Bewoners geven de buurt een gemiddeld rapportcijfer van 6,78. Een bewoner zegt: "De flat waarin ik woon is fijn om in te wonen, richting de Apeldoornselaan/Dierenselaan gaat het wel hard achteruit." Een ander noemt criminaliteit als zorg: "Er is al drie keer ingebroken in de werkbus van mijn man." De buurt Rustenburg heeft een mix van koop- en huurwoningen, met 51% koopwoningen.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je brood bij Albert Heijn (om de hoek, 332 m) of Jumbo (twee straten verder, 372 m). Voor de dagelijkse boodschappen zijn er meerdere supermarkten op loopafstand. Kinderen gaan naar basisscholen zoals WSKO Basisschool De Hofvilla (op 4,3 km) of de Pieter van der Plas School (4,6 km). De gemeente Den Haag biedt verder voorzieningen zoals een park of plantsoen op 700 m en een bibliotheek op 1,2 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Hooghlanden makelaars op Funda. De makelaar heeft geen energielabel vermeld in de advertentie.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 375.000
Prijs per m²€ 4.261
Woonoppervlakte88m²
Perceeloppervlakte88m²
Bouwjaar1927
EnergielabelC
BuurtRustenburg
WijkRustenburg en Oostbroek
GemeenteDen Haag

Locatie

Bunschotensestraat 99, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 5 bewoners

7.1
Erik Molenaar
06-10-2025
Fijne buurt

De flat waarin ik woon is fijn om in te wonen, richting de Apeldoornselaan/Dierenselaan gaat het wel hard achteruit. Naast en achterde flat is al verschillende keren brand gesticht, geeft zeker bij de oudere bewoners een onprettig gevoel. Zuiderpark is relatief dichtbij maar daar hangen veel jongeren rond dus daar komt men niet graag meer. Richting de wijk Leyenburg is het prima dus gaan de wandelingen ook die kant op en worden daar de boodschappen gedaan. Al met al redelijk prettig wonen al zijn er door hangjongeren wel wat puntjes van aandacht. Hopelijk kan daar eens naar gekeken worden, camera's mogen niet i.v.m. privacy maar daardoor zijn de hangjongeren die brandjes stichten nog buiten beeld helaas. De flat wordt door een schoonmaakbedrijf schoonmaakbedrijf gehouden, jammer dat sommige bewoners het niet zo nauw nemen met de hygiëne. De bereikbaarheid is prima met tram 4 en 6 voor de deur. Winkelcentrum op loopafstand dus dat is ook prima. Dus als het niet verder achteruit gaat is het hier prima wonen.

5.1
Yasmin Verbeek
11-02-2025
Grote zorg over toenemende criminaliteit en diefstal

n zouden ons graag willen inzetten voor verbeteringen. Criminaliteit Onze grootste zorg is de criminaliteit. Er is al drie keer ingebroken in de werkbus van mijn man. Eén keer is er gelukkig niets meegenomen, maar de andere twee keren is er voor duizenden euro’s aan gereedschap gestolen. Daarnaast is onze bakfiets gestolen en is het schermpje van onze elektrische fiets meegenomen. Voor een jong gezin heeft dit een enorme impact. Veiligheid Wij wonen boven het café/avondclub waar enkele weken geleden een explosief op de ramen is geplaatst. Dit was een schokkende gebeurtenis die onze gevoelens van onveiligheid in de wijk verder versterkt. Overige problemen in de wijk Daarnaast ervaren wij veel overlast door hondenpoep. Het is bijna een wonder als wij of onze kinderen niet in een hoop stappen wanneer we de auto instappen. Ook de verwaarloosde boten langs de kant van de kade vormen een probleem. Ze lijken een magneet voor zwervende personen, en regelmatig hoor ik verdachte geluiden uit de boten wanneer ik ’s avonds iets uit de auto moet pakken.

7.3
Jayden
23-12-2024
prima

Het is veilig maar best wel ver van de stad. Ov is altijd traag en valt uit. Daarnaast is er geen natuur en is mijn buurt enorm luid

6.6
sam
05-11-2023
Veel aan de hand dn voel me niet veilig

de buurt is druk. Ook snachts. Veel buitenlanders en erg roemoerig.

7.8
Kelly
22-10-2023
Gezellig, veel gezinnen

Onze buurt is een ratje toe van verschillende culturen, tot nu toe voelen wij ons hier erg op onze plek, houden we elkaar een beetje in de gaten en wonen wij met veel plezier in onze straat. Enigste nadeel is echt de parkeer gelegenheid, echt een drama

Buurt statistieken

Gegevens uit Rustenburg

Inwoners6.140
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Rustenburg

Woningvoorraad2.964
Gem. WOZ-waarde€ 244.000
Koopwoningen51%
Huurwoningen49%

Supermarkten

82 binnen 5 km

Albert Heijn
Escamplaan 281
328m
Jumbo
Volendamlaan 670
367m
Albert Heijn
Apeldoornselaan 266
621m

Scholen

4 binnen 5 km

WSKO Basisschool De Hofvilla
Basisonderwijs · 618 leerlingen
4279m
Protestants Christelijke Basisschool Pieter van der Plas School
Basisonderwijs · 430 leerlingen
4612m
WSKO St. Jozefbasisschool
Basisonderwijs · 435 leerlingen
4883m

Veelgestelde vragen

Over Bunschotensestraat 99, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Bunschotensestraat 99?

De woning aan Bunschotensestraat 99 in 'S-Gravenhage heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €375.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 23% boven het gemiddelde van €304.647 in de buurt. De gemiddelde prijs per m² in Rustenburg is €4.115, wat bij 88 m² neerkomt op €362.120. De woning is daarmee aan de hoge kant geprijsd, mede door het bouwjaar 1927 en het ontbreken van een energielabel.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. In de buurt heeft 64,7% van de koopwoningen een label D of lager, en 17,6% heeft label A. Zonder label is het niet mogelijk de energiezuinigheid van deze specifieke woning te beoordelen.

Hoe veilig is de buurt Rustenburg?

Bewoners geven de buurt een 6,78 voor leefbaarheid. Er zijn meldingen van criminaliteit: een bewoner noemt inbraken en diefstal van gereedschap en fietsen. Ook is er overlast door hangjongeren en hondenpoep. Het totaal aantal misdrijven in de buurt is 252, maar dit cijfer is niet per inwoner uitgesplitst.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Binnen 5 km zijn er vier basisscholen, waaronder WSKO Basisschool De Hofvilla (4,3 km) en de Pieter van der Plas School (4,6 km). De afstand tot het voortgezet onderwijs is gemiddeld 1,3 km. De scholen zijn op fietsafstand, maar niet direct om de hoek.

Hoe is het openbaar vervoer in Rustenburg?

Het treinstation ligt op 3,4 km afstand. Tramlijnen 4 en 6 rijden voor de deur, zoals een bewoner aangeeft.

Waarom staat er geen energielabel in de advertentie?

Hooghlanden makelaars heeft op Funda alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het energielabel staat niet in de advertentie. Dit kan betekenen dat het label nog niet is vastgesteld of niet is doorgegeven.

Hooghlanden makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar