Tussenwoning te koop: De Zonkade 19, Rosmalen
KopenDen BoschTussenwoningenDe Zonkade 19

De Zonkade 19

De Watertuinen, Den Bosch

€ 595.000
Buurt De Watertuinen, RosmalenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 129m²
129m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige, groene buurt

Deze tussenwoning aan de De Zonkade 19 in Rosmalen is een fijn thuis in de wijk De Groote Wielen. Met 129 m² woonoppervlak en een energielabel A is het een zuinige woning. De vraagprijs van €595.000 is marktconform voor een tussenwoning in Den Bosch.

De Watertuinen: een gezzelige buurt

De Watertuinen is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 9,6. Een bewoner zegt: "Er worden vaak dingen georganiseerd in de buurt. Het is gezzelig en alles is lekker dichtbij." De buurt telt 1.525 inwoners, vooral gezinnen en 45-65-jarigen. Meer over de buurt De Watertuinen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, om de hoek op 861 meter. Ook Jumbo en Lidl zijn op fietsafstand. Basisscholen en Kindcentrum De Groote Wielen zitten twee straten verder, op 439 en 478 meter. De gemeente Den Bosch biedt verder ruime voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Stoffels Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 595.000
Prijs per m²€ 4.612
Woonoppervlakte129m²
Perceeloppervlakte123m²
Bouwjaar2005
EnergielabelA
GemeenteDen Bosch

Locatie

De Zonkade 19, Rosmalen

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.6
Sanne
13-04-2025
Gezzelig

Er worden vaak di gen georganiseerd in de buurt. Het is gezzelig en alles is lekker dichtbij.

Buurt statistieken

Gegevens uit De Watertuinen

Inwoners1.525
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit De Watertuinen

Woningvoorraad564
Gem. WOZ-waarde€ 507.000
Koopwoningen89%
Huurwoningen11%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Albert Heijn
Groote Wielenlaan 385
861m
Jumbo
Vreeburg 10
2229m
Jumbo
Harry Coppensstraat 55
2461m

Scholen

18 binnen 5 km

Wittering.nl
Basisonderwijs · 230 leerlingen
439m
Kindcentrum De Groote Wielen
Basisonderwijs · 346 leerlingen
478m
ATO-kindcentrum De Sprong
Basisonderwijs · 204 leerlingen
724m

Veelgestelde vragen

Over De Zonkade 19, Rosmalen

Welk energielabel heeft De Zonkade 19?

De woning aan De Zonkade 19 in Rosmalen heeft energielabel A.

Is €595.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €595.000 ligt iets boven de gemiddelde verkoopprijs van €585.964 in de buurt, maar de woning is met 129 m² ook iets groter dan gemiddeld (136 m²). De prijs per m² is €4.612, wat hoger is dan het buurtgemiddelde van €4.238. Het is een marktconforme prijs voor een energiezuinige tussenwoning in deze gewilde buurt.

Hoe is de buurt De Watertuinen om in te wonen?

De Watertuinen is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Bewoners waarderen de gezelligheid en de nabijheid van voorzieningen. Er worden regelmatig buurtactiviteiten georganiseerd. De buurt heeft een lage criminaliteit (17 misdrijven per jaar) en is kindvriendelijk, met veel speelplekken en scholen op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. In de buurt heeft 60% van de woningen label A en 30% label A+. Je kunt dus lage stookkosten verwachten, al zijn concrete bedragen niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals (439 m) en Kindcentrum De Groote Wielen (478 m). De dichtstbijzijnde supermarkt is Albert Heijn op 861 meter. Ook Jumbo en Lidl zijn binnen 2,5 km te vinden.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Rosmalen ligt op 3,4 km afstand. Vanaf daar rijden treinen naar Den Bosch en Nijmegen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt De Watertuinen stonden woningen gemiddeld 31 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve markt.

Stoffels Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 4 bronnen
Stoffels Makelaardij
stoffelsmakelaardij.nl
Bekijk
Stoffels Makelaardij
huispedia.nl
Bekijk
Stoffels Makelaardij
pararius.nl
Bekijk
Stoffels Makelaardij
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt De Watertuinen

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appDe Zonkade 19, Rosmalen
Bekijk