Tussenwoning te koop: Dillenburg 6, Maastricht
KopenMaastrichtTussenwoningenDillenburg 6

Dillenburg 6

Scharn, Maastricht

€ 736.000
Buurt Scharn, MaastrichtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 165m²
26% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruime, gloednieuwe tussenwoning in Scharn

Deze tussenwoning uit 2024 in Maastricht is een plaatje. Met 165 m² woonoppervlak en een energielabel A++++ is het een van de zuinigste woningen die je kunt vinden. De woning ligt in de rustige buurt Scharn, waar het prettig wonen is. De vraagprijs van €736.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij de nieuwbouwstatus en de ruime afmetingen. Kijk ook eens naar andere tussenwoningen in Maastricht voor een vergelijking.

Buurt Scharn: groen, rustig en goed gewaardeerd

Scharn is een geliefde buurt in Maastricht, met veel groen en een gemoedelijke sfeer. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 9,0. Een bewoner zegt: "Het is heel makkelijk om bij winkels te komen vanuit de buurt. Iedereen is aardig, bijna nooit criminaliteit en overal heel gezellig." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Meer weten? Bekijk de buurt Scharn.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl op 7 minuten lopen of de Albert Heijn op 7 minuten. Ook een PLUS en Jumbo zitten op loopafstand. Voor kinderen zijn er meerdere scholen in de buurt, zoals het Bernard Lievegoed College (4 minuten lopen) en KKC De Loper (4 minuten). De gemeente Maastricht biedt een fijne mix van stedelijk en groen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ovida makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 september 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 736.000
Prijs per m²€ 4.461
Woonoppervlakte165m²
Perceeloppervlakte155m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA++++
BuurtScharn
WijkBuitenwijk Oost
GemeenteMaastricht

Locatie

Dillenburg 6, Maastricht

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.0
Juno
04-08-2025
Perfecte en leuke buurt

Het is heel makkelijk om bij winkels te komen vanuit de buurt. Iedereen is aardig, bijna nooit criminaliteit en overal heel gezellig.

Buurt statistieken

Gegevens uit Scharn

Inwoners6.735
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Scharn

Woningvoorraad3.273
Gem. WOZ-waarde€ 349.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen46%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Lidl
Baron van Hovellstraat 77-85
699m
Albert Heijn
Scharnerweg 110
708m
Albert Heijn
Burg Cortenstraat 8
717m

Scholen

47 binnen 5 km

Bernard Lievegoed College
Voortgezet onderwijs · 950 leerlingen
349m
KKC De Loper
Basisonderwijs · 94 leerlingen
393m
De Poort EOA
Basisonderwijs · 52 leerlingen
609m

Veelgestelde vragen

Over Dillenburg 6, Maastricht

Welk energielabel heeft Dillenburg 6?

De woning aan Dillenburg 6 in Maastricht heeft energielabel A++++.

Is €736.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt 65% boven het buurtgemiddelde van €447.182, maar dat is logisch: het is een gloednieuwe woning (2024) met een woonoppervlak van 165 m², 26% groter dan het buurtgemiddelde. De maximale vraagprijs in de buurt is €795.000, dus deze woning zit daar nog onder. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte afwerking en ligging.

Hoe zuinig is een woning met energielabel A++++?